پویش اجتماعی سهم من در کرونا؛

ابولفضل پورعرب: قانون‌پذیری سهم من در مقابله با کروناست

    کد خبر :699186
ابولفضل پورعرب: قانون‌پذیری سهم من در مقابله با کروناست

بازیگر سریال «شهرزاد»، گفت: قانون پذیری و توجه به نکات مطرح شده از سوی کادر پزشکی و پلیس مهمترین نیاز امروز کشور برای عبور از کرونا است و من چنین می‌کنم.

ابولفضل پورعرب درباره سهم خود در آگاه‌سازی مردم برای مقابله با کرونا، اظهار داشت: اولین اقدام بنده و هر ایرانی باید توجه به قوانین و ماندن در خانه باشد. این اقدام بیش از هر فعالیت و کار دیگری می‌تواند به کنترل ویروس کرونا در ایران کمک کند.

وی با اشاره به اینکه در مقابل این ویروس مردم ما دو مدل واکنش نشان داده‌اند، گفت: یک بخش آنهایی بودند که با بی توجهی به خطر این ویروس هم خود و هم جامعه را در معرض خطر قرار داده‌اند و بخش دوم آنهایی هستند که به خود و هموطنانشان اهمیت می‌دهند و درواقع به قرنطینه خانگی توجه کرده‌اند.

بازیگر فیلم سینمایی چند می‌گیری گریه کنی افزود: بنده به عنوان بخشی از جامعه هنری کشور از مردم درخواست می‌کنم تا ماندن در خانه کمک کنند تا هر چه سریعتر بتوانیم شیوع این ویروس را در کشور کنترل کنیم.

به گزارش ایرنا ،پورعرب ضمن تقدیر از جامعه پزشکی کشور که این روزها با تمام توان در حال کمک و امدادرسانی به مبتلایان ویروس کرونا است، خاطرنشان کرد: هر کدام از شهروندان ایرانی که بیشتر از خود محافظت کند و بیمار نشود در واقع به نوعی از کادر درمانی بیمارستان‌ها حمایت کرده است.

مقابله با بحران نیازمند عزم همگانی است. بدون یک اراده جمعی معطوف به مواجهه مؤثر با بیماری امکان رهایی از زنجیره انتقال آن وجود ندارد. برهمین اساس و به ابتکار ایرنا و روزنامه ایران پویشی برای فراخوان عمومی به مسؤولیت‌پذیری جمعی در برابر کرونا به راه افتاده است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید