آقای بازیگر: ترس از هواپیما باعث شد بازی در یک فیلم را رد کنم

    کد خبر :190104

بازیگر پیشکسوت گفت: این روزها پیشنهاد بازی به من داده نمی شود.تنها یک پیشنهاد داشتم که قرار بود در شهر چابهار ساخته شود که به دلیل ترس از هواپیما در آن حضور پیدا نکردم.

حشمت آرمیده بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره فعالیت های اخیر خود گفت: این روزها پیشنهاد بازی به من داده نمی شود.تنها یک پیشنهاد داشتم که قرار بود در شهر چابهار ساخته شود که به دلیل ترس از هواپیما در آن حضور پیدا نکردم.

وی در همین راستا افزود: سلیقه تهیه کنندگان و کارگردانان به سمتی رفته است که تنها به دنبال جوانان برای بازی در نقش ها می روند. در کنار این مسئله واقعیت این است که در یک فیلم با 20 بازیگر، 10 زن و 10 مرد جوان تنها یک مرد هم سن و سال من حضور دارد.

این بازیگر پیشکسوت درباره وضعیت تولید آثار نمایشی اظهار کرد: در گذشته آثار زیادی ساخته می شد و ما بازی می کردیم اما در حال حاضر سینما به چند گروه اختصاص دارد که در همه فیلم ها حضور پیدا می کنند یعنی آرتیست های یک فیلم با فیلم دیگر یکی است که چنین وضعیتی به رابطه در دریافت نقش ها بر می گردد و به هیچ عنوان اتفاق خوبی نیست.

آرمیده در ادامه تاکید کرد: در سینما سال گذشته نقش کوتاهی به من داده شد و پس از آن تا کنون پیشنهاد بازی به من نشده است. من در سن و سالی نیستم که در محافل حضور پیدا کنم تا دیده شوم و دور از شان من است که برای دریافت نقش ها وارد چرخه روابط شوم. من کنار هستم، اگر برای بازی من را بخواهند و زنگ بزنند می روم و اگر نخواهند نمی روم.

وی با اشاره به ضعف و نبود خانواده در آثار توضیح داد: ضعف در فیلمنامه و نداشتن محتوا باعث شده است در فیلم ها خانواده نداشته باشیم. فیلمنامه نویسان باید متن خوب بنویسند. اکثریت آثار که می بینید ناگهان تمام می شوند یعنی اثری که همه چیز آن خوب و قشنگ جلو می رود پایان خوبی ندارد.

بازیگر “سریال زمانه” با کنایه از تجربه شخصی خود در بازیگری خاطرنشان کرد: در اثری من به همراه 3 بازیگر دیگر نامزد دریافت یک نقش بودیم که بالاخره سه نفر کنار گذاشته شدند و من را انتخاب کردند اما نمی دانم این انتخاب براساس ارزان قیمت تر بودنم و یا بازی بهتر نسبت به سایرین بود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید