حمایت متخصصان صنعت هوانوردی از سید‌ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۴  /   /  کد خبر: 9266
حمایت متخصصان صنعت هوانوردی از سید‌ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری

جمعی از متخصصان صنعت هوانوردی با صدور بیانیه‌ای حمایت خود از حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی را در انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام کردند. در این بیانیه آمده است:

مَن عامَلَ النّاسَ فَلَم یَظلِمهُم، و حَدَّثَهُم فَلَم یَکذِبهُم، و وَعَدَهُم فَلَم یُخلِفهُم، فَهُوَ مِمَّن کَمُلَت مُروَّتُهُ، و طَهُرَت عَدالَتُهُ، وَ وَجَبَت اُخُوَّتُهُ، وَ حَرُمَت غیبَتُهُ؛

 هر کسی در معاشرت با مردم به آنان ظلم نکند، دروغ نگوید و خلف وعده ننماید، جوانمردیش کامل، عدالتش آشکار، برادرى با او واجب، و غیبتش حرام است.                                       (خصال ص ۲۰۸، ح ۲۸)

در روزهایی که از شروع تبلیغات و مناظره نامزدهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گذشته است، شاهد هستیم حجت الاسلام دکتر سید ابراهیم رئیسی از مدار تقوا و رعایت انصاف خارج نشده اند. و این امر برای ما تداعی کننده سیره نبوی و حکومت علوی مولای متقیان امام علی علیه السلام می باشد.

 اِنَّ الْحَقَّ وَ الْباطِلَ لا یُعْرَفانِ بِاَقْدارِ الرِّجالِ، اِعْرِفِ الْحَقَّ تَعْرِفْ اَهْلَهُ وَ اعْرِفِ الْباطِلَ تَعْرِفْ اَهْلَهُ

قدر و شخصیت مردان بزرگ، ملاک و معیار شناخت حق و باطل نیستند. حق را بشناس، اهل حق را خواهی شناخت. باطل را بشناس، اهل باطل را خواهی شناخت.

امام علی (ع)

همانگونه که شاهد  هستیم حضرت حجت الاسلام رئیسی در دوران خدمتشان، از مدار تقوا و رعایت انصاف خارج نشده اند. و همواره با تکیه بر اجرای قانون و اخلاق مداری و نگرش فراجناحی در صدد اصلاح امور اجرایی مملکت و حل مشکلات عامه مردم بوده اند.

در سالهای اخیر بدلیل اتخاذ سیاست‌های برونگرا  بخش زیادی از سرمایه های انسانی و تخصصی کشور مورد غفلت واقع شد. و بسیاری از فرصت های تجاری و فنی نیز از دست رفته است. لذا به منظور برون رفت از شرایط موجود و در راستای توسعه و تقویت زیرساخت های کشور و اهتمام در بکارگیری ظرفیت های بومی و ملّی، نیازمند نگرشی درونگرا و تعامل مثبت با جامعه بین المللی هوانوردی هستیم.

امید است با حضور ایشان در بالاترین مقام مدیریت اجرایی کشور، با تکیه بر توانمندی متخصصین،  اقدامات اصلاحی در مدیریت کلان، شفاف سازی، مبارزه با فساد، بازسازی زیرساختها، ایجاد اشتغال برای جوانان متخصص بیکار در صنعت، ایجاد امنیت شغلی و نشاط و خودباوری، توسعه فنی- مهندسی، عملیاتی و بازرگانی صورت پذیرد. و شاهد شکوفایی روز افزون صنعت هوانوردی  میهن اسلامی عزیزمان باشیم.

با توجه به مراتب فوق، جامعه متخصصین هوانوردی اعم از خلبانان، مهندسین، مراقبت پرواز و دیگر اقشار صنعت، در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حمایت خود را از کاندیداتوری حجت الاسلام دکتر سید ابراهیم رئیسی اعلام می دارد.

 

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها