جدیدترین اخبار
۳ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۶ کد خبر :90736
خبر تو خبر؛

گلایه های آقای خاص!/ کف گیر دولت به ته دیگ خورد!

 

در خبر تو خبر این هفته به مسئولیت جدید فرزند آیت الله هاشمی در شورای شهر تهران و تحلیل تئوریسین جریان اصلاحات از ترکیب کابینه دوازدهم پرداخته ایم.

گروه سیاست – حسام رضایی: خبر تو خبر این هفته بوی رای اعتماد می دهد؛ از اول تا آخر. این وسط ها گریزی هم زده ایم به نامه سکاندار دیده بان شفافیت به رئیس جمهور و تحلیل یک فعال رسانه ای از سوژه بیات شده اصلاح طلبان.

هاشمیِ بهشتی!

محسن هاشمی که پیش از این یکی از گزینه های اصلی تصدی شهرداری تهران بود، به ریاست شورای شهر پایتخت رسید. روز شنبه ۲۸ مرداد، منتخبان شورای پنجم شهر تهران در آخرین نشست غیرعلنی خود، درباره ترکیب هیئت رئیسه تصمیم‌ گیری کردند و به ‌این ‌ترتیب با کناره ‌گیری احمد مسجدجامعی و مرتضی الویری، محسن هاشمی با ٢١ رأی به ‌عنوان رئیس شورای پنجم تهران انتخاب شد.

…و باز هم حصر

رسانه های خارجی و برخی اذناب داخلی شان در هفته های اخیر پیرامون اوضاع جسمی یکی از سران فتنه، پروپاگاندایی پر دامنه و وسیعی را ایجاد کردند. در همین باره «عبدالله گنجی» مدیر مسئول روزنامه جوان مطلبی را درباره موضوع حصر نوشت.

گنجی در ابتدای این نوشته با اشاره به تلاش رسانه های غربی در ارائه تصویری مثبت از نظام در فردای رفع حصر نوشت: انگاره ذهنی آنان این است که نظام رفع حصر را به مثابه «ضربه به اقتدار» خود می داند لذا درصدد برآمدند انجام رفع حصر را «قهرمان شدن نظام» معرفی کنند. البته این جماعت به تجربه آموخته ‌اند که نظام جمهوری اسلامی نه تحت فشار