انتقاد غرویان از روحانی: رئیس‌جمهور دست‌پرورده آیت‌الله هاشمی است، بهتر بود یادی از ایشان می‌شد

۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۶  /   /  کد خبر: 72920
انتقاد غرویان از روحانی: رئیس‌جمهور دست‌پرورده آیت‌الله هاشمی است، بهتر بود یادی از ایشان می‌شد

حجت الاسلام غرویان استاد حوزه در مورد مراسم تحلیف رییس جمهور گفت: آقای روحانی دست پرورده مرحوم هاشمی هستند و بهتر بود همانطور که در سخنرانی خود از امام، بیت و یادگار امام نام بردند یادی هم از آقای هاشمی می کردند. روحانی از این مسئله غفلت کردند که درست نبود امیدواریم جبران شود.
غرویان ؛ ادامه داد: گاهی در برخی از مراسم ها غفلت هایی صورت می گیرد. یکی از غفلت هایی که در مراسم تنفیذ و تحلیف رخ داد این بود که؛ یادی از آیت الله هاشمی رفسنجانی نشد در حالی که جا داشت یادی هم از ایشان شود. همچنین مولوی عبدالحمید را به مراسم دعوت نکردند.

به گزارش نامه نیوز، وی ادامه داد: حضور و شرکت آقای عبدالحمید در کنار شخصیت های اهل سنت مراسم فی النفسه می توانست زمینه و مقدمه ای باشد برای وحدت و الفت هر چه بیشتر و به نظرم بهتر بود در نشست های این چنینی همه جوانب بهتر از این سنجیده شود. به غیر از این باید اشاره کنم شخصیت های دیگری هم در داخل کشور هستند که در بین مردم محبوبیت دارند و می توانستند دعوت شوند.

این استاد حوزه علیمه افزود: بنابراین به نظرم این مجلس تحلیف و تنفیذ می توانست یک سرآغازی برای وحدت بیشتر و دوستی بین احزاب و گروه های مختلف باشد و می شد از این ظرفیت و فرصت استفاده کرد که مسئولین امر غافل شدند.

شاگرد سابق آیت‌الله مصباح یزدی بیان کرد: یک سوالی که خیلی ها از ما پرسیدند این بود که؛ این چند روز در تلویزیون تصاویری از لحظه دریافت حکم ریاست جمهوری روسای جمهور قبلی از امام و مقام معظم رهبری نشان داده شد، چرا در مراسم تحلیف حضور نداشتند؟ حضور روسای جمهور سابق باعث همدلی و وحدت در کشور می‌شد.

استاد جامعه المصطفی در پایان تاکید کرد: آیت الله هاشمی تا وقتی در قید حیات بودند همیشه در اینگونه جلسات حضور داشتند مناسب بود که حداقل یک تصویری از ایشان در مراسم قرار می دادند هم یادبود بود و هم تکریمی انجام می شد بخصوص که آقای روحانی دست پرورده مرحوم هاشمی هستند و بهتر بود همانطور که در سخنرانی خود از امام، بیت و یادگار امام نام بردند یادی هم از آقای هاشمی می کردند. اقای روحانی از این مسئله غفلت کردند که درست نبود امیدواریم جبران شود.
منبع: عصر ایران

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها