پلمب ۱۷۶ تجهیز شهربازی در استان تهران

۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۳  /   /  کد خبر: 66172
پلمب ۱۷۶ تجهیز شهربازی در استان تهران

مدیرکل استاندارد تهران با اعلام خبر صدور مجوز برای اولین پارک آبی سرپوشیده در استان، بر تشدید اقدامات نظارتی و استانداردسازی تجهیزات بازی در شهربازی‌ها، از سوی این اداره‌کل تاکید کرد.

به گزارش بازتاب  به نقل از اداره‌کل استاندارد استان تهران، مسلم بیات با تاکید بر اینکه مجوز بیش از ۳۱۰ تجهیز شهربازی در چهارماه نخست سال، صادرشده‌است، گفت: در این مدت، همچنین ۱۷۶ تجهیز در شش شهربازی، بدلیل نداشتن ایمنی و شرایط استاندارد، پلمب شد.

بیات همچنین در خصوص افتتاح اولین پارک آبی سرپوشیده در استان تهران بنام “اُ پارک” در محدوده پارک چیتگر، گفت: این پارک آبی پس از تامین شرایط و الزامات استانداردهای مربوطه و با بازرسی‌های متعدد بازرسان این اداره‌کل، موفق به دریافت مجوز استاندارد شد و از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

وی ادامه داد: در ۱۱۵ شهربازی فعال در استان، بیش از سه هزار تجهیز شهربازی بهره‌بردای شده‌است که بصورت مستمر توسط بازرسان این اداره‌کل بازرسی می‌شوند. در این راستا، در چهار ماه نخست سال، حدود ۵۷۰ مورد بازرسی از این تجهیزات در استان، توسط بازرسان استاندارد، انجام شده‌است.

این مقام مسؤل همچنین با توجه به افزایش استفاده از این تجهیزات در تابستان، از شهروندان خواست حتما به برچسب و تاییدیه استاندارد تجهیزات مورد استفاده در شهربازی‌ها توجه کنند.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها