سناریوی تکراری فروش اینترنتی خوردو، بازهم سایت قطع شد!

۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۰  /   /  کد خبر: 65953
سناریوی تکراری فروش اینترنتی خوردو، بازهم سایت قطع شد!

سایت فروش اینترنتی ایران خودرو که از امروز فروش پژو ۲۰۷ را آغاز کرده بود، از دسترس خارج شد.

به گزاش «نود اقتصادی» ضمن عرض تبریک به مناسبت دهه کرامت، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران‌خودرو می‌رساند، شرایط فروش ویژه نقدی ۲۰۷i اتوماتیک جدید، از روز یکشنبه ۹۶/۰۵/۰۸ تا زمان تکمیل ظرفیت ارائه می‌گردد.

جملات بالا فراخوان رسمی شرکت ایران خودرو برای فروش اینترنتی پژو ۲۰۷i اتوماتیک بود که قرار بود از ساعت ۱۰ صبح امروز  آغاز شود  و در حالی که طبق اعلام قبلی کمتر از یک ساعت از فروش آغاز نشده بود سایت فروش اینترنتی از دسترس خارج شد.

سایت فروش اینترنتی ایران خودرو از دسترس خارج شد/ فروش نقدی  پژو 207 در هاله ای از ابهام

 

 

 

 

 

 

 

 

این بار چندمی است که پیش فروش های اینترنتی فروش محصولات این شرکت با مشکل مواجه می شود و در ماه گذشته نیز پیش فروش پژو ۲۰۰۸ با مشکل مواجه شده بود و سایت از دسترس خارج شده بود.

سایت فروش اینترنتی ایران خودرو از دسترس خارج شد/ فروش نقدی  پژو 207 در هاله ای از ابهام

با توجه به بازارسیاهی که پس از پیش فروش ها با قیمت های کاذب در فضای مجازی به راه می افتد و سود زیادی را نصیب سودجویان می کند، به نظر می رسد که مکانیزم فروش و پیش فروش اینترنتی خودرو در ایران باید با دقت و نظارت بیشتری صورت گیرد .

گفتنی است که فروش اینترتی برخی دیگر از محصولات ایران خودرو نظیر پژو ۴۰۵، پژو ۲۰۶،رانا، دنا، سمند سورن و LX با بازپرداخت ۱۲ تا ۲۴ ماهه از امروز آغاز شود که با از دسترس خارج شدن سایت فروش باید دید که اقدام شرکت ایران خودرو در این خصوص چیست.

 

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها