سعیدی: جریانات سیاسی برای انتخاب وزرا به رئیس‌جمهور فشار وارد نکنند

۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۵  /   /  کد خبر: 65899
سعیدی: جریانات سیاسی برای انتخاب وزرا به رئیس‌جمهور فشار وارد نکنند

یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت پرهیز جریانات سیاسی از اعمال فشار به رئیس‌جمهور برای انتخاب وزرا، گفت که در انتخاب کابینه دوازدهم توانمندی و کارآمدی وزرای پیشنهادی باید ملاک عمل قرار گیرد.

محمداسماعیل سعیدی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار داشت: کابینه دوازدهم باید یک کابینه کاری و با گرایش مدیریت انقلابی و جهادی در این مقطع کنونی باشد. با توجه به مشکلات کشور و گره هایی که از نظر اقتصادی داریم، موضوع اشتغال، حمایت از تولید و مسائل مختلف اجتماعی و فرهنگی باید در کابینه آینده دنبال شود.

وی با بیان اینکه کابینه آینده باید به دور از حاشیه های سیاسی باشد، گفت: حاشیه های سیاسی باعث ایجاد مشکلات جدید و یا تشدید مشکلات خواهد شد. لذا جریانات سیاسی نباید در این زمینه فشاری به رئیس‌جمهور وارد کنند بلکه در انتخاب وزرای پیشنهادی باید توجه به واقعیات کشور، مشکلات فرارو و کارآمدی و توانمندی افراد مدنظر قرار گیرد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: به اعتقاد من گرایش سیاسی وزرای کابینه آینده مهم نیست بلکه مهم این است که کابینه توانمند و عمل‌گرا متشکل از افراد کارآمد تشکیل شود و مشخص شود که فعالیت‌ها بر مبنای شایسته سالاری خواهد بود.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها