داوران هفتمین دوسالانه مجسمه سازی تهران معرفی شدند

۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۴  /   /  کد خبر: 62490
داوران هفتمین دوسالانه مجسمه سازی تهران معرفی شدند

کورش گلناری (دبیر هفتمین دوسالانه مجسمه‌سازی تهران)، پنج داور ایرانی و خارجی این دوسالانه را منصوب و معرفی کرد.

به گزارش ایلنا، کورش گلناری (دبیر هفتمین دوسالانه مجسمه‌سازی تهران) گفت: کاترین داوید از فرانسه، ندیم کرم از لبنان، بهرام شیردل، حمید شانس و حمید سوری از ایران داوران نهایی هفتمین دوسالانه مجسمه سازی تهران هستند.

کاترین داوید، کیوریتور فرانسوی و تاریخ شناس هنر است که در حال حاضر سمت معاون موزه ملی هنر مدرن مرکز پومپیدو را بر عهده دارد.

بهرام شیردل؛ که در زمینه معماری میان رشته‌ای و فلدینگ در عرصه بین المللی کار و تلاش کرده و با معماران مطرح دنیا همکاری کرده است. وی همچنین در عین دریافت مدال های کریستوفر ورن از کانادا و مدال طلای شهرسازی از چین، سابقه ی تدریس در دانشگاه های آمریکا و ریاست گروه طراحی ارشد دانشگاه لندن را نیز در کارنامه‌ خود دارد.

ندیم کرم؛ معمار و مجسمه ساز لبنانی که در عرصه بین المللی فعالیت دارد. وی مدیر آتلیه طراحی معماری هایسیتوس و فارغ‌التحصیل مقطع دکترای معماری از دانشگاه ژاپن است.

حمید شانس؛ مجسمه‌ساز و مدرس دانشگاه‌های هنر کشور است.

حمید سوری؛ مدرس و منتقد، فارغ التحصیل رشته تاریخ هنر و معماری از دانشگاه سانتا باربارا کالیفرنیا، نگارنده مقالات متعدد هنری در کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی است و عضویت در هیات تحریریه مجله هنر فردا و هنررسانه را در کارنامه خود دارد.

هفتمین دوسالانه ملی مجسمه سازی تهران با تم «وضعیت» از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز ایران و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر شهریور و مهرماه سال جاری در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار خواهد شد.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها