کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ۱۰ مرداد ماه توزیع می شود

۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۳  /   /  کد خبر: 61615
کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ۱۰ مرداد ماه توزیع می شود

مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۶ ،۱۰ مرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

حسین توکلی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا افزود: داوطلبان ضرورت دارد از ۱۰ مرداد ماه تا ساعت ۲۴، روز ۱۲ مرداد ماه برای مشاهده و دریافت کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و برگه راهنمای مربوطه به نشانی www.sanjesh.orgمراجعه کنند.
وی اظهار کرد: در این آزمون ۹۱ هزار و ۶۹۹ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد ۳۶ هزار و ۹۸۳ نفر زن و ۵۴ هزار و ۷۱۶ نفر مرد هستند.
توکلی با بیان اینکه ۹ هزار و ۸۲۷ داوطلب نیز برای شرکت در پذیرش ۴۷ کد رشته امتحانی از ۶۷ کد رشته امتحانی که صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون )انجام می شود، ثبت نام کردند، ادامه داد: از این تعداد سه هزار و ۵۲۵ زن و ۶ هزار و ۳۰۲ مرد هستند.
این مقام مسوول در سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: بر اساس برنامه زمانی در نظر گرفته شده، آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته برای ۲۰ کد رشته امتحانی که پذیرش آنها بر اساس آزمون است، ۱۳ مرداد ماه در حوزه های امتحانی مربوطه برگزار می شود.
توکلی اضافه کرد: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی در هفته آخر شهریور ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.
به گفته وی، داوطلبانی که علاقه مند به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی نیز هستند ضرورت دارد بر اساس اطلاعیه دانشگاه آزاد که به طریق مقتضی و در مهلت مشخص شده بر روی سایت مرکز آزمون این دانشگاه قرار می گیرد، نسبت به انتخاب کد رشته محل های تحصیلی مورد علاقه خود از کد رشته امتخانی مربوطه اقدام کنند.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها