اعلام آمار مخاطبان چهار نمایش‌ تماشاخانه ایرانشهر

۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۸  /   /  کد خبر: 61253
اعلام آمار مخاطبان چهار نمایش‌ تماشاخانه ایرانشهر

نمایش‌ «آناکارنینا» به کارگردانی آرش عباسی با ۲ هزار و ۶۳۱ مخاطب، موفق‌ترین نمایش تیرماه ایرانشهر شد. صفحه رسمی اینستاگرام تماشاخانه ایرانشهر حاوی مطالب و اطلاعات اختصاصی این مجموعه فعال شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، نمایش‌های «آناکارنینا»، «پالت»، «بوف نه چندان کور» و «روال عادی» که از ۲۸ و ۳۰ خرداد در ساعت‌های ۱۹، ۱۹:۳۰ و ۲۱ و ۲۱:۳۰ اجرای عمومی خود را در سالن‌های دکتر ناظرزاده و استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرده بودند، به کار خود در این مجموعه پایان دادند.

نمایش «آناکارنینا» به کارگردانی آرش عباسی در۲۸ اجرای خودپذیرای ۲ هزار و ۶۳۱ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۱۳۱۵ مخاطب با بلیت‌های ۱۵ و ۲۰ هزارتومانی ۹۷۴ مخاطب با بلیت‌های۲۶و ۳۰ هزارتومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد ۳۴۲ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند. طبق این آمار، فروش نمایش «آناکارنینا» طی ۲۸ اجرا مبلغ ۵۰ میلیون و ۶۸۸ هزار تومان بوده است.

نمایش «پالت» به کارگردانی محمد حاتمی نیز در ۲۸ اجرای خودپذیرای ۲ هزار و ۱۳۰ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۷۴۵ مخاطب با بلیت‌های ۱۵ ، ۲۰ و ۲۵ هزارتومانی، ۱۰۵۸ مخاطب با بلیت ۳۰ هزارتومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد ۳۲۷ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند. طبق این آمار، فروش نمایش «پالت» طی ۲۸ اجرا مبلغ ۵۰ میلیون و ۳۳۲ هزار تومان بوده است.

نمایش «بوف نه چندان کور» به کارگردانی محمدعلی سجادی نیز در ۲۵ اجرای خودپذیرای ۱ هزار ۹۷۶ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۹۱۶ مخاطب با بلیت‌های ۱۵،۲۰ هزارتومانی، ۷۵۷مخاطب با بلیت۲۵و ۳۰ هزارتومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعد۳۰۳ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند. طبق این آمار، فروش نمایش «بوف نه چندان کور» طی ۲۵ اجرا مبلغ ۳۸ میلیون و ۳۱۹ هزار تومان بوده است.

نمایش «روال عادی» به کارگردانی محمدرضا خاکی نیز در ۲۷ اجرای خودپذیرای ۱ هزار ۵۲۷ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۳۰۳مخاطب با بلیت‌های ۱۵،۲۰ هزارتومانی، ۸۲۹ مخاطب با بلیت۲۵ و ۳۰ و ۳۵ هزارتومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد ۳۹۵ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند. طبق این آمار، فروش نمایش «روال عادی » طی ۲۵ اجرا مبلغ ۳۲ میلیون و ۵۷۸ هزار تومان بوده است.

همچنین صفحه اختصاصی و رسمی تماشاخانه ایرانشهر به آدرس Tamashakhaneh_Iranshahr فعال شد.

مخاطبان و فرهیختگان گرامی می‌توانند با مراجعه به این صفحه از اخبار، اطلاعات، تصاویر و ویدئوهای اختصاصی گروهای نمایشی در قالب اجرای عمومی و همچنین جلسات تمرینی‌ در دو سالن استاد سمندریان و دکتر ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر مطلع شوند.

همچنین کانال تماشاخانه ایرانشهر نیز برای علاقه‌مندان به پیگیری اخبار و اطلاعات این مجموعه به نشانی T.me/Iranshahrtheater در شبکه پیام‌رسان تلگرام قابل‌دسترس است.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها