آتش‌سوزی بیمارستان در بندر عباس

۲۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۳  /   /  کد خبر: 59172
آتش‌سوزی بیمارستان در بندر عباس

سخنگوی اورژانس گفت: در اثر آتش سوزی بخش اورژانس و بستری بیمارستان حاجی آباد تعداد پنج نفر مصدوم و یک نفر فوت شدند.

مجتبی خالدی اظهار کرد: در ساعت ۱۷ بخش های اورژانس و بستری بیمارستان فطمه الزهرا حاجی آباد بندر عباس دچار حریق می شود. وی عنوان کرد: در اثر بروز این حادثه تعداد پنج نفر مصدوم که حال یکی از آنها وخیم گزارش شده است و تیم های امدادی و ارزیاب به محل اعزام و اورژانس استان به حالت آماده باش قرار دارد.

وی عنوان کرد: حریق از قسمت انبار دارویی بیمارستان شروع می شود که در موقع آتش سوزی تعداد ۱۵ مصدوم در این مرکز تحت مداوا بودند. خالدی ادامه داد: در اثر بروز این حادثه پنج نفر مصدوم شدند که در میان آنها یک نوزاد دو روزه ، یک مرد ۴۶ ساله ، یک زن ۵۱ ساله و مریض بد حال وجود دارد . مصدومان به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس منتقل شدند که متاسفانه یک زن ۷۶ ساله به خاطر بیماری زمینه ای که داشت و در بخش مراقبت های ویژه بستری بود در راه بیمارستان فوت می کند و بنا بر خواسته خانواده متوفی جسد این زن ۷۶ ساله به حاجی آباد برگردانده شد.

خالدی اظهار کرد: در حال حاضر بیمارستان کارایی لازم برای پذیرش بیماران احتمالی ندارد و مرکز بهداشت و درمان این شهر افراد را پذیرش می کند. دیگر افرادی که در بیمارستان بستری بودند در مرکز بهداشتی درمانی حاجی آباد تحت درمان قرار گرفتند و خوشبختانه مصدومیت آنها بیشتر دود گرفتگی و مسمومیت است .

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها