۱۳۵ مقاله به همایش ملی «شفای پایدار» ارسال شد

۲۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۱  /   /  کد خبر: 55771
۱۳۵ مقاله به همایش ملی «شفای پایدار» ارسال شد

دبیر علمی دومین همایش ملی «شفای پایدار» با بیان اینکه ۱۳۵ مقاله به همایش ملی «شفای پایدار» ارسال شد، گفت: از بین این مقالات حدود ۸۰ مقاله پذیرش شد.

محمدهادی یدالله‌پور، دبیر علمی دومین همایش ملی «شفای پایدار» در گفت‌وگو با خبرنگاران پویا گفت: این همایش به همت دانشگاه علوم پزشکی بابل در تاریخ ۱۹ و ۲۰ مهرماه و با هدف تشویق محققین جهت توجه به موضوعات دینی در رشته پزشکی و سلامت همچنین گردآوری و درج مقالات پزشکی مرتبط با دین و به خصوص اسلام در همین دانشگاه برگزار می‌شود.

وی افزود: اسلام و سلامت روان، اسلام و تغذیه، اسلام و محیط زیست سالم، آموزه‌های اسلامی و سلامت (آسیب‌ها، چالش‌ها، فرصت‌ها)، جایگاه تعلیم و تربیت از منظر دین در نظام آموزش عالی سلامت، منشور حقوق بیمار در نظام سلامت و آموزه های دینی، اسلام و خانواده سالم از جمله عناوین این فراخوان بود و علاقه‌مندان توانستند آثار خود را تا تاریخ ۳۰ خرداد به دبیرخانه ارسال کنند.

همایش ملی «شفای پایدار» با اشاره به تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه همایش اظهار کرد: در مجموع تعداد ۱۳۵ مقاله به دبیرخانه همایش ملی «شفای پایدار» ارسال شد که در بین اینها ۸۰ مقاله مورد پذیرش قرار گرفت و تاکنون مرحله اولیه ارزیابی آثار انجام شده است.

یدالله‌پور درباره جزئیات برگزاری همایش گفت: در اختتامیه همایش ملی «شفای پایدار» مانند سال گذشته بناست به صورت تله‌ویدئو از بیانات آیت‌الله جوادی آملی استفاده شود.

وی چاپ مقالات در نشریه «اسلام و سلامت» و نمایه‌گذاری در پایگاه isc را از امتیازات آثار برگزیده این همایش معرفی کرد.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها