غیبت روحانی در مراسم روز ملی صنعت و معدن به خاطر کسالت

۱۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۸  /   /  کد خبر: 50457
غیبت روحانی در مراسم روز ملی صنعت و معدن به خاطر کسالت

مراسم امروز روز صنعت و معدن در غیاب رئیس جمهور و با حضور معاون اول رئیس جمهور آغاز شد.

به گزارش  خبرگزاری تسنیم، مراسم امروز روز صنعت و معدن در غیاب رئیس جمهور و با حضور معاون اول رئیس جمهور ، وزیر صنعت و فعالان بخش صنعت کشور آغاز شد.

نعمت زاده در ابتدای این مراسم دلیل عدم حضور رئیس جمهور در برنامه صنعت و معدن را کسالت وی عنوان کرد و اظهارداشت: براساس برنامه ریزی ها تا ظهر دیروز رئیس جمهور قرار بود در مراسم امروز صنعت حضور پیدا کند اما به خاطر کسالت صداشون گرفته بود .

وزیر صنعت با اعلام اینکه شرایط اقتصادی کشور در سالهای ٩١ و ٩٢ در وضعیت مناسبی قرار نداشت و رشد اقتصادی منفی ۱۰ درصد بود، گفت: در آن مقطع بوروکراسی اداری تشدید پیدا کرده بود که خوشبختانه توانستیم در اواخر سال ٩٣حدود ٣٥ مورد از موانع تولید را رفع کنیم.

وی با انتقاد از روند واگذاری ها در سال نخست دولت یازدهم، افزود: بعضا واگذاری ها از یک دولت به دولت دیگر انجام شده بود به نحوی که خصوصی سازی زیر ۱۰ درصد اجرایی شده بود . اما امروز با ثبات اقتصادی روند واگذاری ها با سرعت بیشتری همراه شده است.

نعمت زاده با اشاره به اینکه براساس آمار بانک مرکزی در سه ماهه دوم و سوم سال گذشته ارزش رشد بخش صنعت و معدن به بیش از ۱۰ درصد رسیده است ، تصریح کرد: مطابق آمار رشد این بخش در سال گذشته به بیش از ٦ درصد رسیده است.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها