چهارمین دورۀ تربیت مبلّغ غدیر ویژۀ برادران برگزار می‌شود

۱۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۰  /   /  کد خبر: 50166
چهارمین دورۀ تربیت مبلّغ غدیر ویژۀ برادران برگزار می‌شود

چهارمین دورۀ ر به همت مؤسسۀ فرهنگی هنری غدیرستان برگزار می‌شود.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران پویا، مؤسسه فرهنگی هنری غدیرستان با توجه به لزوم تبلیغ غدیر در مناسبت‌های مذهبی و اهمیت این موضوع، در جهت تربیت مبلغان غدیر در ادامه برگزاری این دوره‌ها، اقدام به برگزاری چهارمین دورۀ تربیت مبلّغ غدیر، با حضور اساتید حوزی کرده است.

در این دوره حجت‌الاسلام و المسلمین محمدباقر انصاری در موضوع «غدیر و دشمنان» و حجت‌الاسلام و المسلمین نجم الدین طبسی در موضوع «مناظرات امام رضا (ع) در امامت» و علی اصغر رضوانی، پژوهشگر و مؤلف در زمینۀ «رابطۀ غدیر با تشیع» به سخنرانی خواهند پرداخت.

علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام در چهارمین دورۀ تربیت مبلّغ غدیر می‌توانند تا ۲۱ تیرماه به نشانی www.Ghadirestan.com مراجعه و یا مشخصات فردی، رشته و رتبۀ تحصیلی خود را به سامانۀ پیامکی ۱۰۰۰۴۰۰۴۰۰۱۰۰ ارسال کنند. همچنین می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۳۲۲۰۶۲۵۲ـ ۰۳۱ و ۰۹۱۳۳۲۰۹۵۲۸ تماس بگیرند.تربیت مبلّغ غدی

زمان آغاز این دوره از ۲۲ تیرماه هر هفته پنجشنبه‌ها به مدت پنج جلسه از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر و از ساعت ۱۷ تا ۲۰ خواهد بود. مکان برگزاری این دوره نیز، اصفهان، خیابان صغیر، حدفاصل چهارراه عسکریه و سه راه صغیر، مسجد رضوی است.

در این دوره، کمک هزینۀ سفر زیارتی، بن خرید کتاب و گواهینامه شرکت در این دوره به نفرات برتر پس از آزمون پایان دوره اعطا می‌شود.

آزمون مجازی این دوره (ویژه خواهران و برادران) همانند دوره‌های قبل متعاقبا اعلام خواهد شد.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها