داد و ستد ۶۶ میلیارد سهم در ۶۷ روز معاملاتی بورس

۱۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸  /   /  کد خبر: 50162
داد و ستد ۶۶ میلیارد سهم در ۶۷ روز معاملاتی بورس

از ابتدای تا کنون در مدت ۶۷ روز معاملاتی تعداد ۶۶ میلیارد و ۸۰۹ میلیون سهم و حق‌تقدم مورد معامله قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم؛ از ابتدای تا کنون در مدت ۶۷ روز معاملاتی، تعداد ۶۶ میلیارد و ۸۰۹ میلیون سهم و حق‌تقدم به ارزش ۱۶۹ هزار و ۶۴۴ میلیارد ریال در ۳ میلیون و ۸۷۴ هزار و ۸۶۸ دفعه مورد معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می‌دهد در این مدت ۳۹ میلیارد و ۹۰۶ میلیون سهم به ارزش ۸۹ هزار و ۷۰ میلیارد ریال در یک میلیون و ۷۴۰ هزار و ۹۴۲ نوبت در بازار اول؛ ۲۴ میلیارد و ۳۱۰ میلیون سهم به ارزش ۵۷ هزار و ۸۱۶ میلیارد ریال در ۲میلیون و ۱۱۶ هزار و ۹۲۹ نوبت در بازار دوم؛ ۲۰میلیون سهم به ارزش ۲۰ هزار و ۴۰۲ میلیارد ریال در ۵۲۶۴ نوبت در بازار بدهی؛ ۲ میلیارد و ۳۶۴ میلیون سهم به ارزش ۱۲۳ میلیارد ریال در ۸۵۹ نوبت در بازار مشتقه و ۲۰۸ میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۲۲۳۴ میلیارد ریال در ۱۰ هزار و ۸۷۴ نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می افزاید: شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۷۷ هزار و ۲۳۰ واحد آغاز کرده است تا کنون به رقم ۷۸ هزار و ۷۰۰ واحد رسید که حکایت از ثبت رشد ۱۴۷۰ واحدی و ۱٫۹ درصدی دارد. شاخص بازار اول نیز در این مدت با ۲۴ واحد افت و شاخص بازار دوم با ۱۰۶ واحد رشد مواجه شده‌اند.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها