بیان مسائل جوانان در یک برنامه تلویزیونی جنجالی

۱۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۱  /   /  کد خبر: 48799
بیان مسائل جوانان در یک برنامه تلویزیونی جنجالی

مجله تصویری «دین ‌دات ‌آی‌آر» از جمعه شانزدهم تیرماه از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

به گزارش  خبرنگاران پویا، این برنامه تلویزیونی با محوریت مسائل اجتماعی با رویکرد دینی توسط سازمان هنری رسانه‌ای اوج تولید شده است.

سید مجتبی طباطبایی، تهیه‌کننده این برنامه ۱۴ قسمتی گفت: مجله تصویری «دین‌دات‌آی‌آر» با رویکردی جوانانه، با نشاط و صریح قصد ورود به مسائلی را دارد که به‌عنوان مسائل مهم اجتماعی مطرح بوده و رویکردهای دینی درباره آنها کمتر موردتوجه قرار گرفته است.

طباطبایی افزود: در ساخت این برنامه ریتم تند و استفاده از جذابیت‌های بصری و همراهی با فناوری روز و شبکه‌های اجتماعی در اولویت بوده و مدتهاست که شبکه‌های اجتماعی ما فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

این تهیه‌کننده بیان کرد: حجاب، بانکداری، رابطه دختر و پسر، شادی، موسیقی، مرگ و… از مسائلی است که ما کمتر به‌طور مستقیم و بی‌پروا با آنها روبرو شده‌ایم. اما در «دین ‌دات ‌آی‌آر» تلاش کرده‌ایم با زبان جذاب و ریتم تند و با حضور اساتید تراز اول فن نظیر دکتر احمد خجسته، سید رضا میرکریمی، علی درستکار، محمدمهدی عسگرپور، نجم الدین شریعتی، عبدالمجید رکنی، سید مجید امامی، سید محمدرضا خوش‌رو، حجج‌اسلام محمود ابوالقاسمی، عرفاتی، حاج ابراهیمی، وحیدپور، استاد الهی و… درباره این موضوعات گفتگو کنیم و تلاش خود را برای پاسخ به دغدغه‌های جدی جوانان به انجام برسانیم.

طباطبایی درباره قالب برنامه تصریح کرد: «دین ‌دات‌آی ‌آر» یک برنامه ترکیبی است که نقطه سر خط، قاب خاص، حرفه‌ای، اشاره، تخته‌سیاه، رو به دوربین، کلاکت، وب‌گردی، کتاب‌گردی، مداربسته و طرح بحث با کارشناس دین و رسانه از بخش‌های مختلف آن بوده و موضوعاتی نظیر بی‌تفاوتی اجتماعی، بانکداری، شادی، موسیقی، روابط دختر و پسر، ازدواج، برابری زن و مرد، خشونت و… موضوعات قسمتهای ابتدایی برنامه است.
وی در پایان با اشاره به نقش مهم شبکه‌های اجتماعی در تعامل مخاطبان با برنامه گفت: نکته حائز اهمیت این است که تعامل مخاطبان در برنامه نقش پررنگی دارد لذا از ماه‌ها قبل شبکه‌های اجتماعی این برنامه فعالیت خود را آغاز کرده و در اینستاگرام و تلگرام مدت‌هاست با مخاطبان همراه شده‌ایم که مباحث مطروح در این شبکه‌ها نقش مستقیمی در برنامه خواهد داشت.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها