۶۹ درصد داوطلبان کنکور کارت شرکت در آزمون دریافت کرده اند

۱۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۶  /   /  کد خبر: 48775
۶۹ درصد داوطلبان کنکور کارت شرکت در آزمون دریافت کرده اند

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تا صبح امروز(سه شنبه) ۶۹ درصد داوطلبان شرکت در کنکور سال ۹۶ نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون اقدام کرده اند.
[۶۹ درصد داوطلبان کنکور کارت شرکت در آزمون دریافت کرده اند]

حسین توکلی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: داوطلبان تمامی پنج گروه آزمایشی آزمون سراسری سال ۹۶ دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی تا ساعت ۲۴ فردا(چهارشنبه ۱۴ تیر ماه) فرصت دارند تا با مراجعه به سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org نسبت به دریافت کارت و پرینت آن اقدام کنند.
وی ادامه داد: از مجموع ۹۳۰ هزار و ۲۰۸ داوطلب کنکور سراسری ۹۶ تا صبح امروز سه شنبه تعداد ۶۵۰ هزار و ۱۳۵ داوطلب معادل ۶۹٫۸۹ درصد نسبت به دریافت کارت خود از طریق سایت سنجش اقدام کرده اند.
توکلی خاطر نشان کرد: داوطلبانی که در ۲ یا ۳ گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند، باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برحسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروه های آزمایشی دوم و سوم (گروه­ های آزمایشی هنر و زبانهای خارجی) خود اقدام کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش توصیه کرد: داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به این روش اقدام و بر اساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه کنند.
توکلی بیان داشت: برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس­ دار الزامی است.
آزمون سراسری سال ۹۶، روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ تیر ماه در سراسر کشور برگزار می شود.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها