پخش ۹ سریال و ۴۳۱ فیلم سینمایی در تابستان

۱۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۱  /   /  کد خبر: 47325
پخش ۹ سریال و ۴۳۱ فیلم سینمایی در تابستان

معاون سیما از پخش ۹ سریال و ۴۳۱ فیلم سینمایی از تولیدات داخلی در ایام تابستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، معاون سیما در نشست خبری اعلام برنامه‌های تابستانی تلویزیون که عصر امروز (یکشنبه) در ساختمان تولید صداوسیما برگزار شد، به تشریح برنامه‌های تابستانی شبکه‌ها پرداخت.

میرباقری گفت: برای تایستان امسال ۴۳۱ فیلم سینمایی، ۹ سریال تولید داخلی، ۱۱۰۶ مسابقه، ۸۳۵ قسمت مستند، ۱۸۳ سریال در بخش تامینی، از شبکه‌های مختلف سیما به روی آنتن خواهند رفت.

معاون سیما اعلام کرد: ۵ سریال از شبکه‌های یک، دو، سه و پنج سیما در ایام تابستان به روی آنتن خواهند رفت. که این در مقایسه با سال گذشته دو برابر شده است.

در این نشست خبری مدیران شبکه‌های مختلف سیما از جمله علیرضا برازش مدیر شبکه یک سیما، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما، علی اصعر پورمحمدی مدیر شبکه سه سیما، مجید زین‌العابدین مدیر شبکه پنج سیما، رضا پورحسین مدیر شبکه چهار سیما، محمد احسانی مدیر شبکه نسیم، محمد سرشار مدیر شبکه کودک و نوجوان، محمد حسین محمدزاده مدیر شبکه قرآن سیما و علی حمیدی قائم مقام مرکز سیما…، معاون سیما را همراهی کردند.

بر این اساس مدیر شبکه پنج سیما در اعلام برنامه‌های تابستانی این شبکه از احیا شدن برنامه صبحگاهی در شبکه پنج خبر داد.

زین العابدین در معرفی برنامه های تابستانی از پخش سریال «لژیونر» با موضوع ورزش در روزهای آینده خبر داد.

علی اصغر پورمحمدی، مدیر شبکه سه هم در اعلام برنامه‌های تابستانی شبکه‌اش به پخش «حالا خورشید» که پیش از این با مشکلات فنی روبه‌رو شده بود، خبر داد.

وی اعلام کرد: برنامه «هفت» طی دو هفته آینده پخش خود را آعاز خواهد کرد.

پورمحمدی از اشاره به نام مجری برنامه «هفت» امتناع کرد.

محمدرضا جعفری‌جلوه، مدیر شبکه دو هم در معرفی برنامه‌های شبکه دو سیما از بازگشت برنامه «ورزش از نگاه دو» پس از دو سال توقف خبر داد.

وی همچنین از پخش سری جدید برنامه نوستالژیک «تصویر زندگی» خبر داد و برنامه های ویژه کودکان را تشریح کرد.

شبکه دو از هفته دوم مرداد ماه سریال «گمشدگان» را پخش می کند و و پس از آن سریال «یحیی» به روی آنتن خواهد رفت.

رضا پورحسین، مدیر شبکه چهار هم در تشریح برنامه‌های تابستان این شبکه، با تاکید بر نگاه جدی تلویزیون و شبکه چهار به کتاب در این ارتباط به برنامه «پاراگراف ۴» اشاره کرد که به تازگی پخش خود را آعاز کرده است.

وی همچنین از آغاز پخش برنامه «رصد مجازی» با موضوع فضای مجازی خبر داد.

پورحسین در این نشست از بازگشت ساختار تله‌تئاتر به شبکه چهار سیما از ابتدای مهر ماه خبر داد.

مدیر شبکه چهار همچنین اعلام کرد که یک مسابقه علمی جدید با عنوان «آدرنالین» از ۱۲ مرداد ماه روی آنتن می‌رود.

محمد احسانی مدیر شبکه نسیم هم درباره برنامه‌های این شبکه گفت: برنامه «خندوانه» تا پایان تابستان و «دورهمی» تا پایان مرداد ماه پخش می‌شوند. سپس بحث حراج یادگاری‌های هنرمندان در دورهمی و مصرف آن برای امور خیریه در قالب چند قسمت به روی آنتن خواهد رفت.

احسانی از بازگشت برنامه «کتاب باز» با اجرای سروش صحت به شبکه نسیم خبر داد. پیش از این امیرحسین صدیق این برنامه را اجرا می‌کرد.

این مدیر سیما همچنین یه تولید و پخش یک جنگ ترکیبی با عنوان «دلویزیون» اشاره کرد که با اجرای باربد بابایی تولید می‌شود.

در این نشست علیرضا برازش، مدیر شبکه یک اعلام کرد که برنامه «ثریا» با شعار دیده‌بان پیشرفت ایران به تلویزیون برمی‌گردد و این برنامه به مباحث علمی و موضوعات دانش‌بنیان خواهد پرداخت.

او از پخش سریال‌های «بی‌نمک» به کارگردانی علیرضا بذرافشان و فصل دوم «پرستاران» علیرضا افخمی و «پرواز در ارتفاع صفر» حسن برزیده به مناسبت هفته دفاع مقدس هم خبر داد.

در نشست امروز معاون سیما و مدیران شبکه‌ها با خبرنگاران، همچنین سالم، مدیر شبکه امید از افتتاح رسمی این شبکه در ۱۳ مرداد ماه خبر داد.

سرشار، مدیر شبکه کودک هم با اشاره به تعاملات با ترکیه عنوان کرد: هم‌اکنون در بازار فیلم در اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی آثاری برای عرضه داریم.

او اتفاق دیگر در این شبکه را پخش مجموعه‌های خارجی عنوان کرد که ادامه دارد و گفت: ما هر روز یک قسمت از یک سریال جدید را در کانال‌های پویا و نهال پخش می کنیم.

به گزارش ایسنا، در نشست امروز اعلام شد که با دستور معاون سیما، مرکز سیمافیلم بخشی از ظرفیت خود را روی کارهای رئال نمایشی می‌گذارد که بر این اساس چهار مجموعه در دستور کار قرار گرفته است.

محمدزاده، مدیر شبکه قرآن هم از بازگشت برنامه «نیمرخ» با محور قرآنی خبر داد.

در این نشست مدیران شبکه‌های سلامت، افق و مستند هم به تشریح برنامه‌های تابستانی پرداختند.

مدیر شبکه افق از ادامه‌دار بودن برنامه «مجازیست» با محور فضای مجازی فرصت‌ها و چالش‌ها در شبکه افق خبر داد.

 

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها