افزایش قیمت سکه در بازار آزاد در آستانه عید سعید فطر – چهارم تیر

۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۶  /   /  کد خبر: 43878
افزایش قیمت سکه در بازار آزاد در آستانه عید سعید فطر – چهارم تیر

بازار سکه و طلا در آستانه عید سعید فطر شاهد افزایش قیمت برخی مسکوکات طلا بود به شکلی که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۵ هزار ریال افزایش نسبت به دیروز ۱۲ میلیون و ۱۱۴ هزار ریال فروخته شد.
[افزایش قیمت سکه در بازار آزاد در آستانه عید سعید فطر – چهارم تیر]

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، افزایش قیمت مسکوکات طلا امروز نیز در بازار آزاد تداوم یافت و هر قطعه نیم سکه بر اساس اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران با ۲۰ هزار ریال افزایش قیمت ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار ریال فروخته شد.
هر قطعه ربع سکه نیز ۵ هزار ریال افزایش را ثبت کرد و ۳ میلیون و ۷۶۵ هزار ریال عرضه شد.
با این وجود، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم و نیز سکه گرمی در معاملات امروز ثابت ماند و به ترتیب ۱۱ میلیون و ۷۷۰ هزار ریال و ۲ میلیون و ۵۱۰ هزار ریال به فروش رفت.
اتحادیه طلا، قیمت جهانی هر اونس طلا را یک هزار و ۲۵۷ دلار و ۶۰ سنت اعلام کرده که به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی نسبت به دیروز ثابت مانده است؛ هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با یک هزار و ۶۱۰ ریال رشد، یک میلیون و ۱۵۴ هزار و ۴۴۰ ریال فروخته شد.

**تحولات بازار ارز
بر اساس قیمت های درج شده در سامانه نظارت ارز (سنا) هر دلار آمریکا تا زمان انتشار این خبر با ۴۴ ریال افزایش قیمت نسبت به میانگین قیمت ها در پایان معاملات دیروز، ۳۷ هزار و ۵۱۱ ریال و هر یورو با ۸۸ ریال رشد ۴۱ هزار و ۸۶۹ ریال به فروش رفت.
میانگین قیمت دلار و یورو در سامانه سنا تا ساعت ۱۸ روز شنبه سوم خرداد که معاملات به پایان می رسد، به ترتیب ۳۷ هزار و ۴۶۷ ریال و ۴۱ هزار و ۷۸۱ ریال بوده است.
در معاملات امروز، هر پوند انگلیس نیز ۴۸ هزار و ۵۵۸ ریال به فروش رفت که ۳۸۹ ریال نسبت به دیروز افزایش دارد.
درهم امارات متحده عربی به عنوان یکی از ارزهای اثرگذار بر شاخص قیمت دلار در بازار آزاد ۱۰ هزار و ۳۳۴ ریال فروخته شد که ۴۲ ریال افزایش را ثبت کرده است.
اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران نیز امروز قیمت هر دلار را ۳۷ هزار و ۵۶۰ ریال و هر یورو را ۴۲ هزار و ۸۶۰ ریال اعلام کرده است.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها