پر‌ شنونده‌‌ترین تلاوت ماه رمضان در فضای مجازی

۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۹  /   /  کد خبر: 43678
پر‌ شنونده‌‌ترین تلاوت ماه رمضان در فضای مجازی

اولین گزارش قرآنی سالانه ماه مبارک رمضان از شبکه یوتیوب حاکی از آن است که آمار شنیدن و مشاهده کردن فیلم‌های تلاوت قرآن کریم در این شبکه اجتماعی طی ماه مبارک رمضان بیش از ۴ میلیارد بوده است.

به گزارش  بازتاب، به نقل از روزنامه الکترونیک الوطن مصر، اولین گزارش قرآنی سالانه ماه مبارک رمضان از شبکه یوتیوب حاکی از آن است که آمار شنیدن و مشاهده کردن فیلم‌های تلاوت قرآن کریم در این شبکه اجتماعی طی ماه مبارک رمضان بیش از ۴ میلیارد بوده است.
در این گزارش همچنین آمده است: فیلم تلاوت سوره بقره با ۷۳۲ میلیون بازدید در میان تمام سوره‌های قرآن بیشترین میزان شنیدن و مشاهده را داشته است و در رتبه دوم، سوره کهف با ۲۶۲ میلیون بازدید، سپس سوره یوسف با ۲۰۸ میلیون بازدید، سوره الرحمن با ۱۸۶ میلیون بازدید و در آخر سوره یس با ۱۸۲ میلیون بازدید، در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
بنابراین گزارش، قاریانی که بیشترین تعداد مشاهده را داشتند: عبدالباسط عبدالصمد ۷۵۵ میلیون بازدید، ماهر المعیقلی ۵۹۸ میلیون، عبدالرحمن السدیس ۳۶۹ میلیون بازدید، سعد الغامدی ۲۸۸ میلیون، محمد صدیق المنشاوی ۲۳۲ میلیون بازدید، یاسر الدوسری ۱۷۲ میلیون، احمد العجمی ۳۶۲ میلیون بازدید، خالد الجلیل ۱۶۶ میلیون و فارس عیاد ۸۵ میلیون بازدیدکننده را به خود اختصاص داده‌اند.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها