اعلام جزئیات محدودیت‌های ترافیکی محورهای مواصلاتی درعید فطر

۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۴  /   /  کد خبر: 41785
اعلام جزئیات محدودیت‌های ترافیکی محورهای مواصلاتی درعید فطر

مرکز مدیریت راه های کشور با انتشار اطلاعیه ای، ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور در ایام عید فطر (چهار تا ۱۰ تیر) را اعلام کرد.
[اعلام جزئیات محدودیت‌های ترافیکی محورهای مواصلاتی درعید فطر]

به گزارش  بازتاب به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه (۴ تیر) تا ساعت ۶ روز شنبه (۱۰ تیر ) از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و محورهای قوچان- مشهد، سبزوار- مشهد و بالعکس ممنوع است.
تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت کماکان در محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز یکشنبه تا ۳ بامداد روز دوشنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز یکشنبه تا ساعت ۳ روز دوشنبه از کرج به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه است.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز دوشنبه تا یک بامداد روز سه شنبه (۶ تیر) از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز دوشنبه تا یک بامداد روز سه شنبه از کرج به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه است.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه (۹ تیر) تا ۳ بامداد روز شنبه (۱۰ تیر) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه (۹ تیر) تا سه بامداد روز شنبه (۱۰ تیر) از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه است
تردد انواع تریلر نیز در محور هراز همچنان ممنوع است.
تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی ازساعت هشت روز یکشنبه مورخ (۴ تیر) تا ۶ روز چهارشنبه (۷ تیر) و همچنین از ساعت هشت تا ۲۴ روز پنج شنبه (۸ تیر) و از ساعت هشت روزجمعه (۹ تیر) تا ساعت ۱۲ روز شنبه (۱۰ تیر) از محور هراز ممنوع است.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه (۹ تیر) تا ساعت یک بامداد روز شنبه (۱۰ تیر) از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه (۹ تیر) تا یک بامداد روز شنبه (۱۰ تیر) از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء)‌ بصورت یکطرفه خواهد بود.
رانندگان برای اطلاع از وضعیت محدودیت های ترافیکی سایر محورهای مواصلاتی کشور می توانند به پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (http://news.mrud.ir) مراجعه کنند.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها