آئین شب قرآنی در مسکو برگزار شد

۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۴  /   /  کد خبر: 41556
آئین شب قرآنی در مسکو برگزار شد

همنشینی با قرآن کریم در بیست و هفتمین شب ماه مبارک رمضان با حضور روزه دارن در مسجد خاتم الانبیاء رزیدانس سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو پایتخت روسیه برگزار شد.
[آئین شب قرآنی در مسکو برگزار شد]

به گزارش ایرنا، در این آئین شامگاه چهارشنبه پس از جزء خوانی قرآن کریم و ادای نماز جماعت، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی کلباسی با اشا ره به فرازهایی از معجزات قرآن کریم به ویژه درباره خلقت زمین و آسمان، گفت: کلام خداوند به بندگان در برگیرنده عظمت آفرینش هستی و بخشایش پروردگار است.
کلباسی اظهار کرد: یکی از ویژگی های قرآن، کریم بودن است که با هر بار مراجعه و توسل به آن، انسان ها آرامش می گیرند که نشان از بخشایشگری خداوند است.
در ادامه مراسم نیز چند قطعه تواشیح خوانی توسط چهار عضو گروه تواشیح حضرت محمد رسول الله (ص) از آیات قرآنی، مدح ائمه اطهار و همخوانی اجرا شد که مورد استقبال قرار گرفت.
نمایندگان گروه بزرگ تواشیح حضرت محمد رسول الله (ص) که برای اجرای برنامه های قرآنی به مسکو سفر کرده و پیش از این هم در حسینییه شیعیان آذری ها برنامه اجرا کرده اند، قرار است چندین برنامه دیگر از جمله شامگاه پنجشنبه در مراسم افطاری بین المللی برگزار کنند.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها