حمله موشکی ایران به داعش / آخرین اخبار تلفات شلیک موشک ایران به داعش به روایت رسانه عربی

۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۳  /   /  کد خبر: 40333
حمله موشکی ایران به داعش / آخرین اخبار تلفات شلیک موشک ایران به داعش به روایت رسانه عربی

آخرین آمار تلفات داعش در اثر حمله موشکی ایران توسط یک رسانه عربی اعلام شد. خبرگزاری سیریا استارتایمز کشته شدن ۵۰ داعشی از جمله ۶ فرمانده برجسته داعش از جمله ابوعاصم لیبی و عبدالقادر الفزانی را تایید کرد.

یک رسانه عربی اعلام کرد که در حمله موشکی ایران به پایگاه‌های داعش در دیرالزور بیش از ۵۰ عنصر داعشی کشته شدند که ۶ نفر از آنها فرماندهان بزرگ آن گروهک هستند و همگی تابعیتی لیبیایی دارند.

خبرگزاری ایسنا: یک رسانه عربی اعلام کرد که در حمله موشکی ایران به پایگاه‌های داعش در دیرالزور بیش از ۵۰ عنصر داعشی کشته شدند که ۶ نفر از آنها فرماندهان بزرگ آن گروهک هستند و همگی تابعیتی لیبیایی دارند.

خبرگزاری سیریا استار تایمز نوشت: یک منبع آگاه اعلام کرد که یکی از موشک‌های ایرانی که پایگاه‌های داعش در دیرالزور سوریه را مورد هدف قرار داد به طور مستقیم به یک مدرسه در نزدیکی بیمارستان داعش که مقرّ اصلی فرماندهی آنان در شهر میادین است اصابت کرد و به کشته شدن بیش از ۵۰ عنصر داعشی منجر شد که ۶ نفر از آنان از جمله ابوعاصم لیبی و عبدالقادر الفزانی معروف به ابوحارث از فرماندهان بزرگ آن گروهک هستند و همگی تابعیتی لیبیایی دارند.

یک‌شنبه شب سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که با هدف انتقام حمله تروریستی اخیر در تهران، مقرّ تروریست‌ها در دیرالزور واقع در شرق سوریه را هدف موشک‌های زمین به زمین قرار داده است.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها