من طرفدار آزادترین روش هستم/ ستاد تبلیغات انتخابات این بحث را یک بار دیگر مرور کند

۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۱  /   /  کد خبر: 4016
من طرفدار آزادترین روش هستم/ ستاد تبلیغات انتخابات این بحث را یک بار دیگر مرور کند

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: دلم می‌خواهد ستاد تبلیغات انتخابات کشور این بحث‌ها را یک بار دیگر مرور کند، من طرفدار روشی هستم که آزادترین روش باشد.

حسن روحانی نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری درباره زنده یا ضبطی بودن مناظره‌ها گفت: بنده حامی شیوه هایی در انتخابات هستم که مردم بهتر بتوانند به حقایق پی ببرند.

وی افزود: هر چند من مسئول اجرای انتخابات به عنوان رئیس جمهور هستم اما در عین حال نمی خواهم در اموری که قانون به بخش هایی از دولت و غیردولت واگذار کرده است دخالت کنم.

روحانی گفت: دلم می‌خواهد ستاد تبلیغات انتخابات کشور این بحث ها را یک بار دیگر مرور کند ظاهرا تصمیماتی اتخاذ کرده اند درباره چگونگی مناظره من طرفدار روشی هستم که آزادترین روش باشد.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: در این روش باید همه بتوانند راحت نظرهای خود را مطرح کنند و حرف های خود را بزنند، رقابت خوب است انتقاد هم خوب است حتی مخالف هم خوب است مگر می شود ما در دنیای امروز حکومت و دولتی داشته باشیم که هیچ مخالفی نداشته باشد؟ هر کسی باید بتواند نظر مخالف خود را بگوید انتقاد که جای خود را دارد همه باید بتوانند به راحتی بدون لکنت زبان نقد و انتقاد کنند.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها