معرفی هیات مدیره صندوق هنر

۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۲  /   /  کد خبر: 3719
معرفی هیات مدیره صندوق هنر

اعضای هیات مدیره «صندوق هنر» در حالی معرفی شده است که بجز هنرمندان، برای دو قشر دیگر عضو این صندوق یعنی نویسندگان و روزنامه‌نگاران، نماینده‌ای تعیین نشده است.

 احکام اعضای جدید هیأت مدیری «صندوق اعتباری هنر» در حالی صادر شده است، که غیر از هنرمندان، دو قشر دیگر عضو این صندوق یعنی نویسندگان و روزنامه‌نگاران نماینده‌ای در این ترکیب ندارند.

بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این احکام منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما، اصغر همت مدیرعامل خانه تئاتر و حمیدرضا نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی را به عنوان اعضای هیات مدیره صندوق هنر منصوب کرد.

در بخشی از این احکام آمده است: «نظر به توانایی‌ها و تجارب ارزشمند جناب‌عالی و باتوجه به مصوبه مورخ ١٧/١٢/٩٥ هیأت امناء صندوق اعتباری هنر، به موجب این حکم به عنوان «عضو هیأت مدیره صندوق» منصوب می‌شوید. امید می‌رود با اسـتعانت از خداوند متعـال و بهره‌گیری از همکاری فعالان، مدیران و صاحب‌نظران عرصه‌های فرهنگ، هنر، رسانه و اقتصاد در اجـرای وظایف محوله و تحقـق اهداف صندوق موفـق و مؤید باشید.»

همچنین در حکمی جداگانه از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محسن بهرامی ارض اقدس نیز به عنوان عضو دیگر هیات مدیره صندوق هنر منصوب شد.

یادآوری می‌شود نام کامل این صندوق «صندوق اعتباری هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران» است که اختصاراً «صندوق هنر» نامیده می‌شود.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها