واکنش ترامپ به حضور جان کری در اسلو؛

کری هنوز برای ایران می‌جنگد/ پول‌هایی که به ایران دادند کافی نبود؟

۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹  /   /  کد خبر: 36799
کری هنوز برای ایران می‌جنگد/ پول‌هایی که به ایران دادند کافی نبود؟

ترامپ در توییتر خود با انتقاد از حضور جان کری در نشست اسلو که با حضور ظریف در اسلو نروژ در حال برگزاری است، گفت: او هنوز برای ایران می‌جنگد.

دونالد ترامپ رییس‌جمهور آمریکا در توییتر خود به حضور جان کری در نشست اسلو که هم اینک با حضور مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیر خارجه کشورمان برای بحث درباره برجام و مسائل منطقه تشکیل شده است، اعتراض کرد.

ترامپ توییت «امری کرن» وبلاگ‌نویس معروف سیاسی و مشاور سازمان غیر انتفاعی «اسرائیل پروجکت» در آمریکا را بازنشر داد . امری کرن در این توییت نوشته بود:”جان کری وزیر خارجه اوباما امروز برای نشستن کنار ظریف وزیر خارجه ایران به اروپا سفر کرده و علیه سیاست‌های ترامپ در قبال ایران اقدام می‌کند”

ترامپ ضمن بازنشر این توییت نوشت:”فکر میکنم او (جان کری) هنوز برای ایران می‌جنگد.آیا جعبه‌های پول نقد که قبلا به ایران داده بود کافی نبود؟”

مجمع اسلو ۲۰۱۷ با حضور محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران، فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، بورگه برنده وزیر خارجه نروژ، جان کری وزیر خارجه پیشین آمریکا و رتنو مرسودی وزیر خارجه اندونزی در اسلو پایتخت نروژ آغاز شد. در این نشست تعدادی دیگر از مقامات جهان حضور دارند.

 

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها