جدیدترین اخبار
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰ کد خبر :284928

میهمانی شبانه رنگ خون گرفت

شرور سابقه دار که با قرار وثیقه از زندان آزاد شده بود، این بار در یک میهمانی شبانه مرتکب قتل شد.

به گزارش ایران ساعت ۸ شب چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماموران کلانتری ۱۶۳ ولنجک در تماس با بازپرس کشیک ویژه قتل پایتخت از مرگ مرد ۳۵ ساله‌ای در بیمارستان خبر دادند.

به دنبال این اعلام خبر، بررسی‌ها از سوی بازپرس مرادی از شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران و تیم تحقیق آغاز شد. تحقیقات نشان می‌داد در یک میهمانی شبانه مردی جوان سه میهمان دیگر را با ضربه‌های کارد مجروح کرده و متواری شده است. پس از انتقال مجروحان به بیمارستان یکی از آنها به نام سیروس به علت شدت جراحات وارده جان باخت.یکی از مجروحان در تحقیقات به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت گفت: وحید، یکی از اراذل و اوباش تهران است که چند ماه قبل پلیس او را درجریان یک تعقیب و گریز و با شلیک گلوله دستگیر کرد.

چند وقتی در زندان بود اما با گذاشتن وثیقه آزاد شد. او ادامه داد: سیروس وقتی از ماجرا با خبر شد، به بهانه آزادی وحید در خانه مجردی‌اش در ولنجک میهمانی شبانه‌ای گرفت. من و دوست دیگرم نیز در این میهمانی بودیم. در حالی که مست کرده بودیم نمی‌دانم چه شد که ناگهان سیروس و وحید با هم درگیر شدند. وحید با چاقویی که به همراه داشت چند ضربه به بدن سیروس زد. من و دوستم می‌خواستیم آنها را جدا کنیم که ما را هم زخمی کرد.

سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی، سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: متهم پرونده از اراذل و اوباش معروف تهران است که پیش از این بارها به اتهام نزاع و درگیری دستگیر و روانه زندان شده است. او آخرین بار توسط پلیس امنیت عمومی و پس از اصابت گلوله مامورین دستگیر و روانه زندان شد. متهم صبح دیروز به اتهام قتل ازسوی پلیس دستگیر شد.

Ad

Ad

روی خط خبر

يافت نشد

متاسفانه مطلب مورد نظر شما وجود ندارد لطفا در سايت جستجو کنيد
Ad