واکنش الهام امین زاده به عدم رعایت حقوق خبرنگاران توسط مسئولان

۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۵  /   /  کد خبر: 2677
واکنش الهام امین زاده به عدم رعایت حقوق خبرنگاران توسط مسئولان

دستیار ویژه رئیس‌جمهوری در امور حقوق شهروندی در واکنش به برخی برخوردهای نامناسب صورت گرفته نسبت به خبرنگاران از سوی وزرا گفت: شما به خاطر فشار کاری ببخشید.

الهام امین زاده در جریان سفر به لرستان در پاسخ به این سوال که «خبرنگاران به عنوان یک شهروند حقوق آنها رعایت نمی شود و بارها وزرا و مدیران با آنها برخوردهای نامناسبی داشته اند» اظهار داشت: به هر حال حقوق شهروندان و به خصوص خبرنگاران بسیار مهم بوده چرا که خبرنگاران صدای رسای ملت هستند و اطلاعات و دانش را انتقال می دهند.

وی با تاکید بر اینکه اگر خبرنگاران در فضای رسانه ای خود امانت را رعایت کنند و انتقاد سازنده داشته باشند قائدتا نباید برخورد بدی با آنها صورت گیرد گفت: دوستانی هم که اگر برخورد نامناسبی می کنند به طور معمول سعی می کنند آن را جبران کنند اما خبرنگاران در کل مورد احترام هستند.

دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی در پاسخ به این سوال که برخوردهای کلامی بین مسئولان ملی، وزرا و خبرنگاران این روزها خیلی زیاد شده است گفت: شما به خاطر فشار کاری ببخشید.

امین زاده همچنین در پاسخ به این سوال که از لحاظ قانونی در این رابطه و حمایت از خبرنگاران آیا قانونی تصویب می شود گفت: شما پیشنهاد بدهید به طور حتم  به عنوان حقوق شهروندی مورد بررسی قرار می دهیم.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها