شما و مجموعه نظام رنج‌ها و آنچه که بر من در عرصه ادبیات رفته را می‌دانید

۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۶  /   /  کد خبر: 26500
شما و مجموعه نظام رنج‌ها و آنچه که بر من در عرصه ادبیات رفته را می‌دانید

نشست بیان مطالبات اهالی فرهنگ و هنر با حضور رضا کیانیان، صدیق تعریف، عبدالجبار کاکایی و سلمان امین و پیام محمود دولت‌آبادی بعدازظهر امروز شنبه نهم خردادماه در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمود دولت‌آبادی در نشست بیان مطالبات اهالی فرهنگ و هنر و در یک پیام تصویری که برای این مراسم فرستاده بود، گفت: جناب آقای حسن روحانی ریاست محترم جمهور اینجانب محمود دولت‌آبادی به شما رای دادم و نه فقط رای که پیش از روز انتخابات نیز عنوان کردم که به شما رای خواهم داد. باشد که در سطح عام و کل فراگیر و پیش مردمان از رای و نظر خود پشیمان نشوم.

شما و مجموع نظام سیاسی حاکم با دیدگاه‌های من آشنا هستید و رنج‌ها و آنچه که بر من در عرصه ادبیات رفته است را می‌دانید. منافع مملکت و ملت همیشه موضوع اندیشه من بوده و یکی از مطالبات همیشگی ما.

کماکان منتظر قانونی شمردن قانون و اجرای آن توسط نهادها و ارگان‌های مختلف هستیم. به صراحت می‌گویم که ایران متعلق به همه ایرانیان است و تنها به یک طیف خاص یا عده‌ای خواص تعلق ندارد. ۲۰ سال است که درباره ضرورت تعادل نوشته‌ام و گفته‌ام و آنچه گفته‌ام و نوشته‌ام باور و جهان‌بینی من بوده و هست. یک بار نیز به صراحت نوشتم مدیران سیاسی و فرهنگی ما باید گلستان سعدی را بخوانند، گفته‌های سعدی معدل سنجیده‌ای از خوی انسان ایرانی است.

اکنون که شاهد هستم اصل اعتدال در وجود شما نمود یافته نباید خرسندی خود را پنهان نگاه دارم و نیز فراموش نمی‌کنم نظام سیاسی مثلث که شما هم عضو آن بوده و هستید با من و نگاه‌ها و اندیشه‌های بعضاً متفاوت چه‌ها که نکرد. شرح این دلخوری‌ها باشد وقتی دیگر البته اگر فرصتی دست داد و اگر هم نداد مهم نیست که همچنان کار روزگار می‌گذرد و عمر گذرانده و می‌گذرانم.

سرخم می سلامت و شما پیروز باشید

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها