«ماه عسل» بعد از ۱۲ سال به ثمر نشسته است

۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۹  /   /  کد خبر: 25885
«ماه عسل» بعد از ۱۲ سال به ثمر نشسته است

امیرحسین آرمان معتقد است این که یک برنامه‌ای بتواند دوازده سال روی آنتن برود نشان از هوش سازندگان آن دارد و البته تلاش بسیاری که به ثمر نشسته است.

امیرحسین آرمان بازیگر سینما و تلویزیون که چندی پیش سریال مرز خوشبختی به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده را با بازی او از شبکه دو سیما دیدیم شب گذشته مخاطب «ماه عسل۹۶» بود و او که خود ورزش و سفر را به طور جدی در زندگی شخصی‌اش دنبال می‌کند درباره ماجرای روایت شده در قسمت دوم این برنامه گفت: روایت دیشب برنامه ماه عسل را دیدم و از آنجایی که خودم اهل سفر هستم بسیار از تماشای این قاب و شنیدن داستان پرفراز و فرود این دو جوان لذت بردم.

او در ادامه درباره دوازده سالگی این برنامه به تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی گفت: این که یک برنامه‌ای بتواند دوازده سال روی آنتن برود نشان از هوش سازندگان آن دارد و البته تلاش بسیاری که به ثمر نشسته است.

وی همچنین ادامه داد: باید به احسان علیخانی و تیمش برای ساخت این برنامه پرطرفدار تبریک گفت و ما می‌بینیم که سال به سال با شنیدن نظرات و مشورت‌هایی که او و تیمش با کارشناسان دارند نقطه ضعف‌هایشان هم کم‌تر و برطرف می‌شود. امیدوارم تلویزیون از این برنامه حمایت و کارشان ادامه داشته باشد.

ویدئوی صحبت‌های این بازیگر امشب از برنامه «ماه عسل۹۶» پخش خواهد شد

 

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها