بررسی وضعیت مالی دانشگاه آزاد توسط حسابرس مستقل

۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۴  /   /  کد خبر: 25808
بررسی وضعیت مالی دانشگاه آزاد توسط حسابرس مستقل

موسسه مفید راهبر به عنوان حسابرس مستقل دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه هیات امنای ضمن ارائه گزارش اولیه ای در خصوص وضعیت مالی و نابسامانی های دانشگاه در این حوزه پیشنهاداتی به منظور استقلال عوامل حسابرسی ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، هجدهمین جلسه هیات امنای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه و با حضور حجت الاسلام محمدیان، علی محمدنوریان، عبدالله جاسبی، دکتر فریدون عزیزی،  بهمن یزدی صمدی و نمایندگان وزرای علوم ،تحقیقات و فناوری و بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی عصر دیروز برگزار شد.

در این جلسه هوشنگ نادریان رئیس سازمان حسابرسی مفید راهبر گزارشی از مشکلات و نابسامانی های مالی دانشگاه آزاد اسلامی ارائه کرد.

رئیس موسسه حسابرسی مفید راهبر در این جلسه پیشنهاد خویش را به منظور استقلال عوامل حسابرسی مستقل این موسسه در کلیه واحدهای دانشگاه آزاد در سراسر کشور مطرح نمود که این پیشنهاد مورد تایید اعضای هیات امنا قرار گرفت.

لازم به توضیح است از بدو تشکیل دانشگاه آزاد اسلامی تا کنون حسابرسی مستقل از هیچ یک از واحد های دانشگاهی تابعه صورت نگرفته است .

در ادامه جلسه نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ،گزارشی از عملکرد خود پس از قبول مسئولیت در دانشگاه بیان کرد.

 طرح جامع چابک سازی، ارتقا مستمر کیفیت دانشگاه، خروج از مشکلات نقدینگی و حل مشکلات اقتصادی، مدیریت بهینه منابع از موضوعات مطرح شده در جلسه بود..

همچنین تدوین و اصلاح ساختار اقتصادی و اداری دانشگاه، تاسیس سازمان متمرکز علوم پزشکی و تجمیع ساختمان های پراکنده و پردیس های واحدهای تهران و وضعیت واحدهای بین الملل از دیگر طرح هایی بود که در این جلسه توسط سرپرست دانشگاه مطرح شد.

در نهایت پس از بحث و بررسی در خصوص موضوعات مقرر شد ادامه مباحث در این حوزه در جلسه ۳ هفته آتی هیات امنا پیگیری شود.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها