اختلال تلفنی چهارمرکز مخابرات تهران از فردا

۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۴  /   /  کد خبر: 25754
اختلال تلفنی چهارمرکز مخابرات تهران از فردا

ارتباط تلفنی مرکزهای مخابراتی الغدیر، شهید عربسرخی، پیام نور و شهید عاطف برای انجام عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابلی از فردا مختل می شود.روابط عمومی مخابرات منطقه تهران امروز (دوشنبه) اعلام کرد ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات الغدیر با پیش شماره های ۳۳۰۰تا ۳۳۰۴، ۳۳۴۳، ۳۶۶۲و۳۳۶۸ تا ۳۳۷۳ در محدوده محلاتی، زمزم، نبرد جنوبی و ۳۵ متری کوثر با اختلال روبرو می شود.
در مرکز مخابرات شهید عربسرخی با پیش شماره های ۳۳۳۷تا۳۳۳۹و ۳۳۷۴ تا ۳۳۷۷ در محدوده خیابان های فداییان اسلام، غیبی و کوچه زهتاب اختلال ایجاد می شود.
در مرکز مخابرات پیام نور با پیش شماره های ۴۴۴۰ تا ۴۴۴۹، ۴۴۲۷، ۴۴۲۹، ۴۶۰۴، ۴۴۶۰ تا ۴۴۶۲و۴۴۸۹ در محدوده اشرفی اصفهانی، امیرابراهیم، ۲۲ بهمن و باهنر اختلال ارتباطی رخ می دهد.
در مرکز مخابرات شهید عاطف با پیش شماره های ۷۷۲۹، ۷۷۷۰ تا ۷۷۷۴، ۷۷۸۶ تا ۷۷۸۸و۷۶۷۰ در محدوده ۱۸۰ غربی، فرجام، گلشنی و رشید به مدت سه روز با اختلال همراه است.
به گزارش ایرنا، اطلاعات منتشر شده از دفتر بررسی های فنی و اقتصادی معاونت برنامه ریزی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال ۱۳۹۵نشان می دهد در فاصله زمانی سی ام مهرماه تا پایان آذرماه پارسال، ۵۰ هزار و ۳۰۶ شماره تلفن ثابت به مجموع شماره تلفن های دایری کشور اضافه شد.
ضریب نفوذ تلفن ثابت کشور تا پایان آذرماه ۳۸٫۵۲ درصد اعلام شد، در حالی که این رقم تا پایان مهرماه پارسال ۳۸٫۲۱ درصد بود و نشان دهنده رشد ضریب نفوذ این وسیله ارتباطی در کشور است.
همچنین شمار مشترکان پهن باند ثابت کشور تا پایان آذرماه پارسال به ۹ میلیون و ۳۱۸ هزار و ۹۴۳ مشترک رسید و شمار تلفن های همگانی ثابت کشور تا پایان آذرماه پارسال نیز ۱۲۱ هزار و ۴۴۳ دستگاه اعلام شد.
۴۹ هزار و ۱۴ روستا تا پایان آذرماه ۱۳۹۵ از تلفن ثابت برخوردار شدند.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها