«سرو زیر آب» بهترین فیلم باشه‌آهنگر می‌شود

۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۴  /   /  کد خبر: 25551
«سرو زیر آب» بهترین فیلم باشه‌آهنگر می‌شود

عباس بلوندی درباره همکاری خود به عنوان طراح صحنه و لباس با پروژه سینمایی «سرو زیر آب» ساخته محمدعلی باشه‌آهنگر و سریال «هنگام بیداری» ساخته سیروس مقدم صحبت کرد.

عباس بلوندی طراح صحنه و لباس سینما و تلویزیون با اشاره به جدیدترین فعالیت های سینمایی خود گفت: به تازگی کار در پروژه سینمایی «سرو زیر آب» محمدعلی باشه آهنگر را به پایان رسانده ام که این فیلم یک اثر با پروداکشن بسیار سنگین بود.

وی ادامه داد: فکر می کنم، «سرو زیر آب» بهترین اثر سینمایی محمدعلی باشه آهنگر و یک اثر کاملا متفاوت و جدید در زمینه سینمای جنگ بشود.

طراح صحنه و لباس «یتیم خانه ایران» بیان کرد: به تازگی نیز مشغول یک سریال تلویزیونی با نام «هنگام بیداری» هستم که پیش از این با نام «حریم» شناخته شده بود. کارگردانی این سریال را سیروس مقدم برعهده دارد.

وی تاکید کرد: داستان «هنگام بیداری» در ۱۰۰ سال قبل و همزمان با حمله انگلیسی ها به جنوب کشور و قیام مردم جنوب رخ می دهد.

این هنرمند تاکید کرد: در حال حاضر مشغول ساخت و ساز و طراحی دکورهای این سریال هستم و فکر می کنم مدت زیادی این مرحله طول بکشد.

بلوندی در پایان گفت: نزدیک به ۸ ماه برای چگونگی طراحی صحنه و لباس سریال سیروس مقدم تحقیق کردم و نزدیک به ۴۰ جلد کتاب درباره آن دوره تاریخی خواندم و بیش از ۳ هزار قطعه عکس برای این پروژه تهیه شده است.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها