برنامه‌های ویژه افطار شبکه‌های رادیو اعلام شد

۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۶  /   /  کد خبر: 24153
برنامه‌های ویژه افطار شبکه‌های رادیو اعلام شد

همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان شبکه های رادیویی با تولید و پخش ویژه برنامه هایی در لحظات افطار مهمان منازل مخاطبانشان می شوند.

به گزارش بازتاب به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، شبکه های مختلف رادیویی در ایام ماه مبارک رمضان ویژه برنامه هایی را برای لحظات در نظر گرفته اند که با جزییات آنها آشنا می شوید.

بر این اساس ویژه برنامه های افطار شبکه های رادیویی که از ابتدا تا پایان این ماه مبارک روی آنتن شبکه های رادیویی می‌رود، بدین ترتیب است:

رادیو ایران

«از تو به یک اشاره» ویژه برنامه افطارهای ماه مبارک رمضان، ایجاد فضای دلپذیر معنوی و آموزنده در زمان افطار، ساعت پخش ۱۹:۳۰.

رادیو اقتصاد

«از دعا تا اجابت» معارف اقتصادی در آیات و روایات و آداب زندگی اقتصادی. ساعت پخش ۲۰:۰۰.

رادیو پیام

این شبکه رادیویی نیز در لحظات ناب افطار همراه با دیگر شبکه های رادیویی به آداب و رسوم ماه مبارک رمضان، وحدت مسلمانان در رمضان و… می‌پردازد.

رادیو تهران

«دعوت» تفسیر دعای هر روز ماه مبارک رمضان، پخش مناجات، گزارش از فواید ذکر صلوات، پخش سخنرانی آیت الله جوادی آملی، گزارش از مساجد محلات تهران، پخش سخنرانی، گفتگو با یک کارآفرین و گفتگو با یک مهمان ویژه. ساعت پخش ۱۹:۳۰.

رادیو جوان

«مهمانی» ویژه اذان مغرب، افطار در ماه مبارک رمضان، دعا، نماز و… ساعت پخش لحظات افطار.

رادیو سلامت

«تا خدا راهی نیست» مجله ویژه افطار با موضوعات سلامت جسم و سلامت معنوی. ساعت پخش ۱۹:۱۰.

رادیو صبا

«در حوالی قاف» ویژه اذان و ادعیه و سخنرانی های ماه مبارک رمضان. ساعت پخش ۲۰:۱۵.

رادیو فرهنگ

«عصر فیروزه‌ای» ویژه برنامه افطار ماه مبارک رمضان. ساعت پخش ۲۰:۰۰.

رادیو قرآن

«صدای ربنا» ویژه برنامه افطار، اعمال و آداب ماه مبارک رمضان، توصیه ها و روایات وارد شده در این ماه، بیان احکام روزه، تلاوت و ترجمه ربناهای قرآنی، اعمال شب های قدر مراسم جزء خوانی و تلاوت اذانگاهی مغرب از مصلای بزرگ امام خمینی (ره) با صدای قاریان برجسته کشور. ساعت پخش ۲۰:۳۰.

رادیو گفتگو

«نسیم وصل» ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی با تاسی بر ماه مبارک رمضان، پخش ادعیه‌های مناسب این ایام، بیان خاطرات مربوط به ماه رمضان با اجرای مسعود فروتن و …. ساعت پخش ۲۰:۰۰.

رادیو معارف

«ضیافت» ایجاد فضای شاد معنوی بر اساس آموزه های اخلاقی دین در ماه مبارک رمضان. ساعت پخش ۱۹:۳۰.

رادیو نمایش

رادیو نمایش هم با پخش نمایش های ویژه ماه رمضان در لحظه افطار به استقبال این ماه مبارک می‌رود.

رادیو ورزش

«فرصت پرواز» پرداختن به نقش تلاش و سخت کوشی در رسیدن به موفقیت، شهدای ورزشکار مدافع حرم، آداب و سنن نواحی مختلف ایران، گفتگو با پیشکسوتان ورزش. ساعت پخش ۲۰:۱۵.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها