۱۵ هزار تماشاگر نمایش‌های تئاتر شهر و سنگلج در هفته اول خرداد

۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۴  /   /  کد خبر: 24115
۱۵ هزار تماشاگر نمایش‌های تئاتر شهر و سنگلج در هفته اول خرداد

مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج تعداد تماشاگران خود در اولین هفته خرداد ماه ۱۳۹۶ را اعلام کردند.

به گزارش ایلنا، مجموعه تئاترشهر با نمایش‌های «بی‌پدر»، «محفل بی‌عاری»، «روح جهنمی»، «بوفالو امریکایی» و «چهل گیس» و تماشاخانه سنگلج نمایش «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» را روی صحنه دارند.

نمایش بی‌پدر که تا ۵ خرداد ۶۲ اجرا در تالار قشقایی داشته و با استقبال چشم‌گیر تماشاگران روبرو بوده در مجموع ۷ هزار و ۵۸۲ بازدید کننده داشته است. این سالن با گنجایش ۹۶ تماشاگر ۴۱۰۱ بلیت تمام بها، ۱۹۳۶ بلیت نیم‌بها، ۳۴۱ بلیت تخفیف‌دار و ۱۲۰۴ بلیت میهمان ارائه کرده و مبلغ گیشه آن ۱ میلیارد و ۳۳۵ میلیون و ۴۵۰ هزار ریال ثبت شده است. این نمایش تا ۲۹ اردیبهشت ماه میزبان ۵۹۷۷ تماشاگر بوده و از ۳۰ اردیبهشت تا ۵ خرداد ماه نیز ۱۶۰۵ تماشاگر داشته است.

نمایش محفل بی‌عاری به کارگردانی سیاوش بهادری‌راد نیز که در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است با ۲۹ اجرا میزبان ۱۶۹۹ تماشاگر بوده است. تالار سایه گنجایش ۷۲ تماشاگر را دارد که ۶۲۰ بلیت تمام بها، ۲۷۸ بلیت نیم بها، ۲۷۱ بلیت تخفیف‌دار و ۵۳۰ بلیت میهمان برای آن ارائه شده و مبلغ گیشه ۱۹۵ میلیون و ۱۶۰ هزار ریال ثبت شده است. این نمایش که در اردیبهشت ماه ۱۲۶۹ تماشاگر داشته در هفته گذشته میزبان ۴۳۰ تماشاگر بوده است.

دیگر نمایش تالار سایه «روح جهنمی» است که بابک محمدی آن را کارگردانی کرده تا ۵ خرداد ۲۳ اجرا داشته و ۷۷۴ تماشاگر آن را دیده‌اند. برای این نمایش ۱۰۵ بلیت تمام بها، ۳۲ بلیت نیم بها، ۱۰۶ بلیت تخفیف‌دار و  ۵۳۱بلیت میهمان ارائه شده و مبلغ گیشه ۵۱ میلیون و ۴۵۰ هزارریال ثبت شده است. این نمایش در هفته گذشته میزبان ۲۱۵ تماشاگر بوده است.

پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر که نمایش «بوفالو آمریکایی» به کارگردانی سیامک زین‌الدینی را روی صحنه دارد در ۱۱ اجرای خود میزبان ۳۷۱ تماشاگر بوده که ۱۶۷ بلیت تمام بها، ۱۱۰ بلیت نیم بها و ۹۴ بلیت میهمان را شامل می‌شود. گیشه این نمایش ۳۳ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال ثبت شده است. این نمایش که در ۵ اجرای اول خود میزبان ۱۲۹ تماشاگر بوده طی هفته گذشته ۲۴۲ مخاطب داشته است. گنجایش پلاتو اجرا ۷۵ تماشاگر است.

تالار چهارسو که خرداد ماه را با نمایش «چهل گیس» به کارگردانی حسین جمالی آغاز کرد در ۴ اجرایی که داشته میزبان ۳۱۴ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۸۷ بلیت تمام بها، ۱۲ بلیت تخفیف‌دار و ۲۱۵ بلیت میهمان ارائه شده که در گیشه ۲۴ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال به نام آن ثبت شده است.

اما در تماشاخانه سنگلج که این روزها با اجرای نمایشی از شهاب‌الدین حسین‌پور با عنوان «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» میزبان علاقه‌مندان هنرهای نمایشی است در هفته گذشته ۶۴۶ تماشاگر داشته که شامل ۳۸۲ بلیت تمام بها، ۴۱ بلیت نیم بها، ۷۷ بلیت تخفیف‌دار و ۱۴۶ بلیت میهمان می‌شود. برای این نمایش مبلغ ۹۷ میلیون و ۸۲۵ هزار ریال ثبت شده است.

این تماشاخانه تا نیمه اردیبهشت ماه نیز شاهد اجرای نمایش خواستگاری کار عظیم موسوی بود که در مجموع اجراهای خود میزبان ۳۹۴۴ تماشاگر بوده است. مبلغ گیشه این نمایش ۴۰۲ میلیون و ۶۹۰ هزار ریال ثبت شده است.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها