خاطرات مالک شرکت «نایکی» به فارسی عرضه شد

۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۲  /   /  کد خبر: 22817
خاطرات مالک شرکت «نایکی» به فارسی عرضه شد

کتاب «کفش باز»، خاطرات مالک شرکت نایکی (که در ایران به «نایک» معروف شده است) توسط نشر هیرمند منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، «کفش­ باز» پکیج کاملی از انگیزه ­بخشی، روش­‌های کارآفرینی، آشنایی با زندگی یکی از موفق­ترین و ثروتمندترین انسان­‌های روی زمین است که در قالب داستانی جذاب و خواندنی روایت می‌­شود.

این کتاب در سال ۲۰۱۶ توسط بیل گیتس، بنیانگزار شرکت مایکروسافت و یکی از ثروتمندترین انسان‌های معاصر دنیا، به عنوان بهترین کتاب سال معرفی شد.

فیل نایت جوان پرانگیزه­ای است که در شهر پورتلندِ اورگون ایالات متحده متولد شده است. او بعد از اتمام تحصیلات متوسطه وارد دانشگاه می­شود و آنجا با بُوِرمن، مربی بزرگی که نقش بزرگی در موفقیت و به ثمر رسیدن آرزوهایش ایفا می­کند، آشنا می­شود. فیل نایت عاشق دویدن است و به کفش‌ها با نگاه خاصی می‌­نگرد.

جنگ جهانی دوم تازه به پایان رسیده و روابط آمریکا و ژاپن رو به بهبودی است و ژاپن توانسته به عنوان یک قطب صنعتی جدید خود را به دنیا اثبات کند. از همین روی فیل نایت تصمیم می­‌گیرد که به ژاپن برود و نمایندگی فروش یکی از معروفترین برندهای ژاپنی در امریکا را از آن خود کند.

این سرآغاز راه پرپیچ و خم تبدیل شدن به یکی از ثروتمندترین انسان­‌های روی زمین است. در این کتاب فیل نایت ما را با خود به سال­های جوانی، به روزهای تلخ و شیرین زندگی خود می‌­برد و کاری می­‌کند که خواننده با خواندن موفقیت­‌هایش بخندد و با مطالعه شکست‌هایش اشک بریزد.

کتاب خاطرات فیل نایت، در شمارگان ۱۰۰۰ نسخه، در ۳۷۶ صفحه توسط انتشارات هیرمند چاپ و منتشر شده است.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها