«روزهای بهتر» در انتظار شجره و صدیق‌شریف

۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۶  /   /  کد خبر: 2060
«روزهای بهتر» در انتظار شجره و صدیق‌شریف

پخش اپیزود «بیم و امید» از مجموعه تلویزیونی «روزهای بهتر» از روز جمعه (۳۱ فروردین ماه) آغاز می‌شود.

به نقل از روابط عمومی شبکه یک، داود بیدل این قصه را به قلم علی حدادی کارگردانی کرده است که در خلاصه داستان آن آمده است:

امین و سارا دو دانشجوی جوان که دل در گرو هم دارند، آماده‌اند تا زندگی ساده و شیرینی را در کشاکش سختی‌ها و تلخی‌ها آغاز کنند اما این راه چندان هم هموار نیست … .

قصه بیم و امید در شش قسمت تولید شده است که از جمعه تا چهارشنبه هر شب حوالی ساعت ۲۲:۱۰ به روی آنتن می‌رود.

بازیگران این قصه عبارتند از:

فخرالدین صدیق شریف، صدرالدین شجره، مهران رجبی، مهری آل آقا، مهروز ناصر شریف، نیما راد، فریبا طالبی و ریحانه رضی. سایر عوامل این اپیزود عبارتند از: مدیرتصویربرداری حسین ناظریان، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز فرزین فتحی ، صدابردار محمد نقوی، طراح صحنه و لباس محسن شریفی، طراح گریم محسن دارسنج، مدیر تولید حسین پورکیانی، مدیر تدارکات افشین رئوفی، منشی صحنه عاطفه هادی، تدوین حمید نجفی راد، عکاس امیر فائض و مهدی دلخواسته، تیتراژ محراب مشهدبان.

مجموعه تلویزیونی «روزهای بهتر» به تهیه‌کنندگی احمد زالی، محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در شش اپیزود توسط کارگردان‌های مختلف ساخته می‌شود و تاکنون ساخت سه اپیزود آن به پایان رسیده و دو قصه «گذر از مه» به کارگردانی حمیدرضا لوافی و «چهارگاه» ساخته بیژن میرباقری به روی آنتن رفته‌اند (امشب ۳۰ فروردین آخرین قسمت چهارگاه پخش می‌شود) و اپیزودهای بعدی نیز به مرور وارد محله تصویربرداری می‌شوند.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها