نسل دوم هیوندای ولوستر رخ نشان داد

۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۸  /   /  کد خبر: 1865
نسل دوم هیوندای ولوستر رخ نشان داد

انتشار تصاویر جدید از هیوندای ولوستر نشان می‌دهند که هیوندای در حال کار روی نسل جدید این خودرو است.
ولوستر در حالی وارد پنجمین سال عرضه می‌شود که هیچ بروز رسانی عمده‌ای نداشته و هیچ اعلامی مبنی بر جایگزینی آن صورت نگرفته بود.

در نگاه اول، این خودرو بسیار شبیه نسخه کنونی‌اش به نظر می‌رسد اما با کمی دقت بیشتر تفاوت‌های بین دو نسل این خودرو مشخص می‌شود. در نمای جلو، کاپوت خودرو پایین‌تر آمده و آن‌قدر پایین که می‌توان آن را نسخه اغراق شده جلوپنجره آبشاری که هیوندای روی النترا GT و سوناتا جدید گذاشته، نامید. چراغ‌های جلو باریک‌تر شده و خطوط شلوغ در آن کمتر دیده می‌شود.
در قسمت عقب خودرو طرح نامتقارن درب‌ها شامل دو درب سمت راست و یک درب سمت چپ همچنان حفظ شده است. در سمت راست دستگیره درب عقب سمت راست همچنان در گوشه پنجره تعبیه شده است. همچنین فضای شیشه در سمت راست کمی بیشتر شده است.

استتار قسمت عقب خودرو به سنگین‌ترین شکل ممکن انجام شده ولی باز هم جزئیات جالبی را می‌توان از آن استخراج کرد. نمی‌توان با اطمینان گفت که سقف خودرو مجددا از شیشه کار شده ولی با توجه به ماهیت تکاملی طراحی این خودرو می‌توان انتظار داشت که همان مقدار قبلی شیشه در سقف خودرو کار شود.چراغ‌های عقب خودرو همانند دیگر مدل‌های اخیر هیوندای باریک و عریض شده است. اگزوز همان وسط باقی مانده ولی کمی کوچک‌تر شده و دیگر جداکننده مشخصی وسط سر اگزوز دیده نمی‌شود.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها