حامد میرزمانی موسیقی «نسترن‌های وحشی» را می‌سازد

۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰  /   /  کد خبر: 1742
حامد میرزمانی موسیقی «نسترن‌های وحشی» را می‌سازد

رهبر قنبری گفت: فیلم سینمایی که در شرایط سختی ساخته شد تدوینش به پایان رسیده و حامد میرزمانی ساخت موسیقی را بر عهده گرفته است.

رهبر قنبری در ارتبا با روند تولید فیلم سینمایی «نسترن‌های وحشین که کارگردانی آن را بر عهده دارد گفت: این فیلم سینمایی که در شرایط سختی ساخته شد تدوینش به پایان رسیده است و به تازگی قرار است صداگذاری فیلم نیز آغاز شود که هنوز به قطعیت نرسیده‌ایم که چه کسی این کار را انجام می‌دهد.

وی در ادامه افزود: موسیقی فیلم نیز توسط محمد میرزمانی در حال انجام است. البته در مورد کیفیت کار هم باید بگویم واقعا دوستش دارم و امیدوارم مخاطبین هم نظر مساعدی داشته باشند.

بازیگران این اثر داوود رضایی، نگین غفاری، پدرام پورعباسی و … هستند و از سایر عوامل آن می توان به مدیر فیلمبرداری: فریدون شیردل، تدوین: مهران کرمی، مدیر صدابرداری: محمد حبیبی، مدیر تولید: محمدرضا شرف الدین، مدیر تدارکات: امیرهوشنگ فراهانیان، طراح صحنه و لباس: شیرین اتفاق، طراح گریم: امیر صفادل، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: امیر رحمت حیدری و منشی صحنه: مهتاب شهرابی اشاره کرد.

این فیلم درباره تلاش معلمی در کوهستان برف گرفته برای باز گرداندن دانش آموزانی است که مدرسه را ترک کرده اند.

قنبری فعالیت سینمایی را سال ۱۳۶۶ با کارگردانی فیلم کوتاه آغاز کرد. از فعالیت‌های دیگر وی می‌توان به تدریس در انجمن سینمای جوانان، نگارش فیلمنامه و تلویزیون اشاره کرد. او در سال ۱۳۷۹ با نویسندگی و کارگردانی فیلم «پرنده باز  کوچک» به جمع کارگردانان سینمای ایران پیوست.

 

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها