نحوه ثبت‌نام حج خانواده‌های شاهد و ایثارگر+قیمت کاروان‌ها

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶  /   /  کد خبر: 15409
نحوه ثبت‌نام حج خانواده‌های شاهد و ایثارگر+قیمت کاروان‌ها

ثبت‌نام خانواده‌های شاهد و ایثارگری مشمول دریافت سهمیه حج تمتع، از روز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه در کاروان‌های اعزامی آغاز می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، بر اساس اعلام اداره کل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران از روز یک‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۹۶، خانواده‌های شاهد و ایثارگر مشمول دریافت سهمیه حج، می‌توانند به کاروان‌های استان و شهرستان خود مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند.

طبق اعلام سازمان حج و زیارت، افرادی که در کاروان‌ها ثبت نام می‌کنند پنج روز فرصت تکمیل ثبت نام و واریز وجه به حساب سازمان حج و زیارت را دارند، همچنین هزینه پایین‌ترین قیمت کاروان‌های تمتع ۹،۷۰۰،۰۰۰ تومان و بالاترین قیمت ۱۳،۷۰۰،۰۰۰ تومان اعلام شده است.

پیش تر در جلسه نشست سازمان حج و زیارت بنیاد شهید و امور ایثارگران مقرر شد که دستورالعمل حج تمتع در سال جاری تهیه و تعداد ۶۰۰۰ هزار سهمیه حج تمتع که در گذشته از سازمان حج و زیارت اخذ شده بود به استان‌ها ابلاغ شود تا اقدامات لازم برای ثبت نام خانواده‌هشورای ای شاهد و ایثارگر واجد شرایط صورت گیرد. تعدادی سهمیه نیز برای خانواده‌های شهدای منا برای حج تمتع تخصیص پیدا کرد.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها