حکیمی پور در گفتگو با "بازتاب"

باید شأن رئیس جمهور در مناظره حفظ شود/ بحثهای حاشیه ای به اخلاق عمومی آسیب خواهد زد

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۲  /   /  کد خبر: 15071
باید شأن رئیس جمهور در مناظره حفظ شود/ بحثهای حاشیه ای به اخلاق عمومی آسیب خواهد زد

عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با اشاره به عملکرد رو به جلو ی آقای روحانی در مناظره پایانی انتخابات ریاست جمهوری گفت: فضای مناظره به سمت بحث های خارج از موضوع رفت که متاسفانه آغازگر این موضوع هم آقای قالیباف بود.
احمد حکیمی پور عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان در گفتوگو با خبرنگار سیاسی بازتاب پیرامون عملکرد نامزدها در آخرین جلسه مناظرات گفت: مناظره سوم کمک بسیاری در شناخت و انتخاب مردم داشت اما عملا مناظره تبدیل به تقابل دو گروه شد و فضای مناظره به سمت بحث های خارج از موضوع رفت که متاسفانه آغازگر این موضوع هم آقای قالیباف بود و مناظره از مسیر کارشناسی و اعلام برنامه به سمت حاشیه برده شد. متاسفانه اعلام برنامه ها ضعیف بود اما کماکان شاهد تند شدن فضا و مطرح شدن بحث های حاشیه ای بودیم که به عقیده من چنین اتفاقی به اخلاق عمومی جامعه آسیب خواهد زد.
وی در ادامه افزود: آقای روحانی با رعایت متانت و کذم غیض عمل کردند ، بهتر بود فضا عاری از تنش می بود که متاسفانه آقای قالیباف این اجازه را نداد، انتشار چند کاغذ از سوی ایشان در جریان مناظره سبک هایی است که یاد آور شیوه های نادرستی بود که جامعه ما خاطره خوشی از آنها ندارد.
این فعال سیاسی اصلاح طلب با تاکید بر اینکه بحث ریاست جمهوری بحث اشخاص نیست، بحث یک جایگاه در نظام جمهوری اسلامی است اظهار داشت: نباید مسائل را شخصی مطرح کنند و باید شان این جایگاه حفظ شود از همین رو بنده به روش آقای قالیباف انتقاد جدی دارم ، این را قبلا هم عنوان کردم که قطعا چنین روشی کمکی به جذب رأی نخواهد کرد.
حکیمی پور در انتها تصریح کرد: عملکرد آقای روحانی نسبت به دو مناظره گذشته رو به جلو بود ، ایشان تلاش کردند که بر اساس موضوعات صحبت و دلایل ادامه دولت تدبیر و امید را برای مردم تبیین کنند.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها