جدیدترین اخبار
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۸ کد خبر :140264

داستان‌های تکان‌دهنده از بیمارستان لقمان!

کمتر از تعداد انگشتان یک دست خودکشی کرده بودند، تعدادی به خاطر مصرف مواد مخدر بخصوص ترامادول، متادون و قرص‌های روانگردان کارشان به این بخش کشیده بود و چند نفری هم به‌دلیل مسمومیت‌های دارویی ناخواسته.
ایران گزارشی را از بیمارستان لقمان‌الدوله تهران تهیه کرده است.

در این گزارش می خوانید: پنجشنبه شب هفته گذشته برای تهیه گزارش به بخش مسمومیت‌های بیمارستان لقمان الدوله رفتم، در چهار ساعتی که در این بیمارستان حضور داشتم ۱۸ بیمار را به دلایل مختلف به این بخش آورده بودند. کمتر از تعداد انگشتان یک دست خودکشی کرده بودند، تعدادی به خاطر مصرف مواد مخدر بخصوص ترامادول، متادون و قرص‌های روانگردان کارشان به این بخش کشیده بود و چند نفری هم به‌دلیل مسمومیت‌های دارویی ناخواسته.

ناسزا و نفرین‌های زن، همه نگاه‌های کنجکاو را به خود جلب می‌کند؛ حتی نگهبان‌های بیمارستان که پست خود را رها می‌کنند تا ببینند چه اتفاقی افتاده که این زن ساعت یک شب بیمارستان را روی سر گذاشته. زن گریه می‌کند و به گوش‌هایی آن سوی خط می‌گوید: «آقا بلند شو بیا بیمارستان. مُرده تو میارم جلو چشمت. تو این زهرماری رو بهش دادی. اگر مردی، اگر غیرت داری، اگر ریگی به کفشت نداری پاشو بیا، چی به بچه‌ام دادی. پاشو بیا ببین پسرم افتاده روی تخت معلوم نیست زنده بمونه یا نه، آقا ببین چکارت می‌کنم… آقا پدرتو درمیارم…»

«صبح و شب و نیمه شب بیمارستان لقمان بخصوص بخش مسمومیت‌های دارویی و غذایی آن همیشه همین‌طور اس