رونمایی از قطعه ضداسرائیلی در روز مقاومت

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۲  /   /  کد خبر: 13806
رونمایی از قطعه ضداسرائیلی در روز مقاومت

خواننده موسیقی انقلابی در تشریح تازه ترین فعالیت های موسیقایی خود از تولید یک قطعه جدید ضداسرائیلی بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری خبر داد.

محسن توسلی خواننده موسیقی انقلابی با اشاره به تازه ترین فعالیت های خود در عرصه موسیقی بیان کرد: به تازگی یک کار ضد اسرائیلی آماده کرده ایم که روز چهارم خرداد ماه همزمان با فرا رسیدن روز مقاومت طی مراسم ویژه ای با حضور برخی از اعضای انتفاضه فلسطین رونمایی می شود. این قطعه که به سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی برای مخاطبان ارائه می شود برگرفته از فرمایشات مقام معظم رهبری که در سخنرانی هایشان فرمودند «جوانان ما عاشق مبارزه با اسرائیل هستند» تولید شده و ما تلاش کردیم ضمن الهام از فرموده ها از سخنرانی ایشان نیز در قطعه استفاده کنیم.

وی ادامه داد: اسم دقیق این کار هنوز مشخص نیست و ما طی روزهای اخیر به شدت مشغول تولید یک نماهنگ از این قطعه هستیم که بتوانیم از این نماهنگ نیز در روز رونمایی استفاده کنیم. به هر روی تلاش گروه اجرایی این است که بتوانیم قطعه ای را به مخاطبان عزیز تقدیم کنیم که هم به لحاظ محتوایی و هم به لحاظ کیفی حرف های متفاوتی داشته باشد و مخاطبان شاهد یک اثر تکراری نباشند.

این خواننده موسیقی انقلابی با اشاره به آماده سازی یک قطعه موسیقایی دیگر با موضوع بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، از تعویق رونمایی قطعه موسیقایی شهید بروجردی خبر داد و گفت: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته قرار بود این قطعه با حضور خانواده محترم سردار شهید بروجردی رونمایی شود اما به دلیل اینکه مجموعه حمایت کننده کم لطفی کرد هنوز نتوانستیم پروژه را به مرحله نهایی برسانیم. تمام امید ما این بود که بتوانیم در سالروز شهادت این فرمانده رشید دفاع مقدس از قطعه مربوطه رونمایی کنیم که فعلا میسر نشده است.

توسلی در پایان با اشاره نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری توضیح داد: چندی پیش همراه با هنرمندانی چون علیرضا افتخاری و خشایار اعتمادی قطعه «خاک مقدس» را به مناسبت انتخابات تولید کردیم که خوشبختانه با استقبال خوبی هم از سوی مخاطبان مواجه شد. این قطعه دارای سه بخش محتوایی بود که خشایار اعتمادی بخش دهه اول انقلاب، استاد علیرضا افتخاری بخش دوران دفاع مقدس و بنده بخش ایام بعد از دفاع مقدس را خواندیم و تصور می کنم می تواند در این روزها که به ایام انتخابات نزدیک هستیم مورد توجه قرار گیرد.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها