جدیدترین اخبار
۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۰ کد خبر :137544

لو رفتن سوپرایز بزرگ نیسان +عکس

نیسان خود برای معرفی یک SUV جدید بر پایه پیک‌آپ تراک ناوارا NP300 می‌کرد، که انتشار دو تصویر نه چندان با کیفیت از این SUV سوپرایز بزرگ این شرکت را لو داد.

به گزارش بازتاب به نقل از عصر ایران ، به نظر می‌رسد خودروی قدبلند و جدید نیسان، در بازاهای مختلف با نام‌های متفاوتی عرضه شود. “اکس- ترا”، “پالادین” یا “پث فایندر” در شمار اسامی منتخب برای این خودرو با توجه نقاط مختلف ارائه آن در جهان هستند.

برعکس نیسان ناوارا که بر پایه شاسی‌بلندهای قدیمی ساخته میشد، این بار کمپانی نیسان با صرف زمان بیشتر نگاه عمیق و متفاوتی به شاسی‌بلند خود داشته و با ایجاد تفاوت‌ها ساختار و پلت‌فرم ناوارا را متحول کرده است.

خودرو در نمای روبه‌رو و انتهایی از چراغ‌‌های پهن و کشیده‌تری بهره می‌برد، درب موتور و سپرها نیز تغییر کرده و خودرو بیش از حد عضلانی به نظر می‌رسد.

اما فضای بار در نیسان ناوارا، به سبک SUV های مدرن پر شده است تا خودرو با استایلی ویژه برای استفاده یک خانواده آماده شوند.

انتظار می‌رود کابین فضای کافی برای ۷ سرنشین را داشته باشد. یک موتور ۲٫۳ لیتری dci توربودیزل در زیر درب موتور این خودرو حمل می‌شود. این موتور با یک سامانه انتقال قدرت ۶ سرعته دستی یا یک مدل ۷ سرعته خودکار هماهنگ می‌شود.

انتظار می‌رود این SUV ژاپنی ابتدا وارد بازارهای آسیا شود. این در حالیست که بسیاری از بازارهای استرالیا، اروپا و آمریکای لاتین نیز در جستجوی آن هستند.

Ad

Ad

روی خط خبر

يافت نشد

متاسفانه مطلب مورد نظر شما وجود ندارد لطفا در سايت جستجو کنيد
Ad