واکنش شهاب حسینی به درگذشت هنرمندان

۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۱  /   /  کد خبر: 1034
واکنش شهاب حسینی به درگذشت هنرمندان

سید شهاب الدین حسینی پیامی را در رابطه با هنرمندانی که اخیرا درگذشتند در اینستاگرامش منتشر کرد.

سال گذشته هنرمندان زیادی را ازدست دادیم و امسال با وجود اینکه هنوز چندی از سال جدید نگذشته با خبر های تلخی در این زمینه روبرو شدیم داغ این هنرمندان شوک بزرگی به جامعه هنری و مردم هنردوست کشور وارد کرد و در بهت عظیمی فرو برد و بازتاب گسترده ای در شبکه ها ی اجتماعی به وجود آورد. درهمین راستا سید شهاب الدین حسینی بازیگر سینما و تلویزیون پستی تاثر برانگیزی در این زمینه در صفحه اینستاگرامش  منتشر و عنوان کرد:تا کی قرعه به نام ما افتد و یار ما را نیز بطلبد. از خدای حی و حاضر و ناظر برای سوگواران دل سوخته تان مرهمی از باغ بهشتم آرزوست بلکه تاب آورند نداشتن تان را که همانا برایشان آزمایشی سخت دشوار، اما الهی است.
شهاب حسینی نوشت:
“با یاد خدای چشمان گریان و دل‌های لرزان.خرده بر بنده‌ی پر تقصیر به حق گرفته می‌شود که چرا به هنگام پر کشیدن یاران، بنده را کلامی نیست به نشانه‌ی همدردی.
چه می‌توان گفت: از نبودن. از رفتن. از غمی که ترک می‌دهد چینی نازک تنهایی را. چه می‌توان گفت: از بی اعتباری فردا. چه می‌توان گفت: از دلی که رنجور است به سبب آن که رهایش نمی‌کنند که در تنهایی خود بسوزد، بگرید و بشکند. اول بر خویش و بعد بر خویش.
هر عزیزی که به لقاء معشوق شتافت، از شعف عشق روی بر نتافت. حال آن که ما هنوز در پیچ و خم پیچیده‌ی زندگی اندر خم یک کوچه ایم.
لیکن برای یاران سفر کرده، پرده بالا رفت و دیدند هست و نیست. راستی، نا دیدنی‌ها دیدنی است. عزیزان پر کشیده. غم رفتنتان را با هزاران گل خاطره در دل هایمان کاشتید و به خون دلتنگی ما عطش نشاندید که این‌ها همه رسم این روزگار است. اما درخت وجودتان پر بار. آنچه اندر وهم ناید، آن شدید. وصال معشوق مبارک، گوارای روحتان. از شما برای ما عشق بود که به یادگار ماند و همین ما را بس. تا کی قرعه به نام ما افتد و یار ما را نیز بطلبد. از خدای حی و حاضر و ناظر برای سوگواران دل سوخته تان مرهمی از باغ بهشتم آرزوست بلکه تاب آورند نداشتن تان را که همانا برایشان آزمایشی سخت دشوار، اما الهی است. تقدیم به عارف لرستانی، علی معلم، افشین یدالهی و دیگر یاران پرکشیده که داغ محبتشان بر دل ما است.مسافر دیر یا زود دیگر، سید شهاب الدین حسینی.”

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها